DOVOLENÁ 55+ DO ZAHRANIČÍ

Kdy jindy, když ne teď?

55+ DO ZAHRANIČÍ

Děti šly svou cestou a vy máte najednou mnohem víc času než dřív? Vydejte se také na cestu, třeba do zahraničí na dovolenou pro seniory nad 55 let. Máme pro vás připravené pobyty pro seniory ve Středomoří. Nechtěli byste se zahřát třeba ve Španělsku nebo na Kypru? Dotované zájezdy 55+ představují ten nejlepší způsob, jak si oddechnout a od každodenní ubíjející rutiny užít si klima států u Středozemního moře.

Tyto zájezdy pro seniory, jejichž kompletní aktuální nabídku najdete ve spodní části stránky, mají program přizpůsobený právě vaší cílové skupině. Nemusíte u nich mít obavy z přehnaných cen, zájezdy pro seniory 55+ dotuje Evropská unie.

Co jsou to dotované zájezdy 55+?

V rámci programu Europe Senior Tourism pořádáme zájezdy do Španělska, na Kypr a do Itálie pro ty z vás, kterým už bylo 55 let a pořád vás láká cestování a poznávání nových končin. Projekt dotuje EU spolu se španělskou, kyperskou a italskou vládou a to tím způsobem, že každému nad 55 let přispívá 150 eury. Stejný příspěvek navíc dostane i váš doprovod, nehledě na věkové omezení.

Dovolená 55+ není na co čekat!

Z cestování pro seniory 55+ se tak stává zase o něco výhodnější záležitost! Středomořské destinace , které můžete v rámci programu dotovaných zájezdů pro seniory 55+ navštívit, navíc patří k těm nejkrásnějším koutům Evropy. Láká vás historická křižovatka kultur < strong >Kypr anebo historií prodchnutá Itálie? A co malebné zátoky Andalusie, ohnivé části Španělska, kde se střetávají vlivy evropské a africké kultury? Na tamních památkách lze sledovat výrazné vlivy arabské architektury. Nechtěli byste je obdivovat zblízka?

Aktivní dovolená pro seniory 55+ je tou nejlepší volbou, jak si odpočinout od každodenního shonu a sychravého počasí. Cestujte výhodně a vychutnejte si pohodovou středomořskou atmosféru, vynikající španělská vína a vybrané italské delikatesy!

Kam na dovolenou 55+?

Trávíte ráději dovolenou v naší vlasti, v České republice? Nechte se inspirovat například Prahou pro seniory, kde na Vás čeká celá řada seniorských slev.