HORY PRO SENIORY

Pravý čas na zdolávání dalších vrcholů

Hory pro seniory Vzpomínáte na rekreace ROH, nebo upřednostňujete pobyty na horách s aktivním programem? České hory se pyšní krásnou zasněženou krajinou a dlouhou tradicí tak, jak ji znáte. Naše nabídka horských pobytů pro seniory zahrnuje obojí. Hlavním cílem je pro nás cena dostupná i pro důchodce, a rovněž zajímavá nabídka aktivit. Máte rádi turistické pobyty? Pro takové seniory máme nachystané cesty do míst, kde mohou spolu s ostatními podobně zaměřenými vrstevníky podnikat výlety do přírody.

Na horách lze dělat ledacos. Co třeba vyjet si vnuky a vnučkami a naučit je lyžovat na běžkách i na sjezdovkách nebo se zkrátka jen nabažit sněhu? Pobyty na horách nabízejí vedle aktivit spojených se sněhem také například rehabilitační pobyty pobyt v lázních nebo dámskou či pánskou jízdu.

Možný program horského pobytu pro seniory a důchodce

Turistický pobyt (horská turistika, nordic walking), senioři na běžkách, naučíme seniory lyžovat, Mikuláš na horách, bílé Vánoce, naučte své vnuky lyžovat, sáňkujte se svými vnuky a další

Vyberte si z výletů pro seniory

Vyberte si z naší nabídky českých pobytů na horách, užijte si čerstvého vzduchu a pohybu v romantickém prostředí horské přírody. Nemusíte se bát nečekaných překážek. Uděláme vše pro to, abyste byli na zvoleném pobytu pro seniory maximálně spokojeni.

Kam za pobyty na horách?

Pevný termín pobytu

Kam za pobyty na horách?