LÁZNĚ PRO SENIORY

Užijte si zasloužený odpočinek naplno!

Voda ve vířivce bublá, ruce maséra přejíždějí po uvolněných svalech, všude panuje pohoda a nikdo nikam nespěchá. Také byste rádi podlehli této atmosféře a odjeli co nejdříve za odpočinkem do některých z českých či moravských lázní? Máte příležitost! Vyberte si lázeňské pobyty pro seniory z naší nabídky ve spodní části stránky.

Díky široké škále nabízených lázní si můžete vybrat pobyt s takovým programem, který vám nejvíce vyhovuje. Různá i délka pobytů. Zdá se vám celý týden moc? Můžete jet i na takový lázeňský pobyt, který trvá třeba jen tři nebo pět dnů.

Lázeňská města kromě klidných ospalých kolonád bývají také obklopeny zajímavými památkami nebo přírodními zajímavostmi, v Poděbradech tak můžete navštívit nedalekou Libici spojenou s dějinami Slavníkovců a Přemyslovců, v Teplicích nad Bečvou tamní aragonitové jeskyně, v Mariánských lázních zase procházíte místa, na nichž se kdysi pohybovali císař František Josef I., Franz Kafka nebo Johann Strauss, v Jeseníku zase připravují věkově neomezenou léčbu studenou vodou. I mnohé další lázně pro seniory připravují originální program, tak si v klidu projděte jejich nabídky.

Co mohou přinést lázeňské pobyty pro seniory:

Minerální prameny, slatinu, pobyty zaměřené na celkovou obnovu organismu, pobyty „na zkoušku“ (jen na 3 noci), pobyty pro seniory s Priessnitzovou kúrou, lázeňské pobyty pro osoby s onemocněním pohybového aparátu, srdce, cév či s kožními potížemi.