2016 Carevo / Bulharsko - zájezd pro seniory (7/10/11/14 nocí, plna penze, let z Prahy)

2016 Carevo / Bulharsko - zájezd pro seniory (7/10/11/14 nocí, plna penze, let z Prahy)

Hotel Hermes A.C. 4* , Carevo
2016 Carevo / Bulharsko - zájezd pro seniory (7/10/11/14 nocí, plna penze, let z Prahy) - Letovisko Carevo Carevo (cca 6000 obyvatel) je přímořské městečko, které se nachází 66 km jižně od Burgasu, na úpatí pohoří Strandža. Rozkládá se na dvou malých poloostrovech, které lemují nádherné zátoky s písečnými plážemi. Vrcholek Papija, který je 502 m vysoký a na němž jsou pozůstatky staré pevnosti, vyčnívá na jih od města a je jednou ze zajímavostí Careva. V pradávných dobách na tomto místě stála řecká kolonie Vasiliko.
Dnes je město příjemným a dobře udržovaným letoviskem s pěší zónou, parkem a přístavem pro malé osobní lodě. Jsou tu i typické restaurace, obchody a tržiště.
Návštěvníkům Careva jistě stojí za to vypravit se hluboko do pohoří Strandža, které bylo prohlášeno národním parkem v roce 1995. Je jednou z nejméně objevených oblastí Bulharska, jež bohatě oplývá divokou zvěří. V horách je mnoho jeskyní a stop po dávných civilizacích. Horské vesničky jsou velmi rázovité. Pohoří Strandža je vhodné k pořádání výletů, houbaření a lovu.
Carevo je optimální místo pro příjemnou a pohodovou dovolenou.Stejně jako na ostatních místech Černomoří i zde je pro Vás připravena široká nabídka fakultativních výletů.

BULHARSKO PRO SENIORY / letovisko Primorsko - léto 2016

  • CENA ZA OSOBU / POBYT OBSAHUJE:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • příletový a odletový transfer v destinaci (letiště – hotel – letiště)
  • 7, 10, 11 nebo 14 nocí ve 3* nebo 4* hotelu s plnou penzí
  • • služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
  • • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  • Cena zájezdu neobsahuje:
  • • Fakultativní výlety a služby
  • • Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.
  • • Cestovní pojištění

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

Hotel & Apartments Hermes je oblíbený **** hotel nabízející komfortní ubytování, skvělý servis a příjemné prostředí slunného Bulharska jen pár metrů od písečné pláže. Program ultra all inclusive, vynikající cena a bohaté české animační programy pro děti i dospělé činí spolu s dětským klubem v češtině z tohoto hotelu velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty. Hermes je zkrátka místem, odkud se Vám nebude chtít domů a kam se budete vždy rádi vracet.
Vybavení hotelu: Klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, klimatizovaná restaurace, konferenční sál, dva venkovní bazény, dětský venkovní bazén, bar u bazénu, dva bary na pláži (bar s bazénem a bar Havana), multifunkční sportovní hřiště (míčové hry, aerobik), dětské hřiště, animační programy pro děti a dospělé v češtině. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).
Vybavení pokoje: Klimatizované (klimatizace zdarma) a komfortní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, telefon, fén) jsou vybaveny moderním nábytkem, TV/SAT (i české programy), telefonem s přímou volbou, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma), chladničkou a varnou konvicí.Vybavení pokoje

Vybavení pokoje
telefon
TV
lednice
vybavení na přípravu kávy a čaje
vana
sprcha
WC
fén

Možnosti pokoje

Hotelové služby

Hotelové služby
recepce
WiFi v lobby
výtah

Restaurace

Gastronomické služby
restaurace
bar

Nejžádanější vybavení

Nejžádanější vybavení
WiFi

Wellness & sport

Wellness & sport
bazén venkovní

Bulharsko

Pořadatel zájezdu

Pořadatel zájezdu:

Podobné produkty