Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Cestování pro seniory 55+

Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Česká Republika / Liberec Zpátky

Clarion Grandhotel Zlatý Lev ****

Poloha

Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci vás uchvátí svojí secesní krásou, milými zaměstnanci a kvalitou služeb. Chcete⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠li mít vše v blízkosti hotelu, vybrali jste si správně. Historické centrum Liberce je hned za rohem, naproti hotelu je menší park, Ještěd máte na dohled a Jizerské hory na dosah.
Vyberte si svůj pokoj, odpočiňte si nějaký čas v hotelovém wellness, naplánujte si večer v moderní české hospodě s poctivou kuchyní. V hotelu Clarion Grandhotel Zlatý Lev najdete vše, co budete během svého pobytu v Liberci potřebovat.
Citlivě zařízené pokoje, ve kterých se budete chtít zdržet víc než jen na přespání. A když přece jen opustíte teplo postele, zavítejte do některé ze dvou restaurací, zajděte si do wellness, dejte si do těla ve fitness. Venku pak na vás čeká klidný park. Centrum Liberce je jen pár kroků od vchodu do hotelu.

Vybavení hotelu

24hodinová recepce, parkování pro auta i autobusy, 2 restaurace, lobby bar, Wi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Fi zdarma, bezbariérové pokoje, nekuřácký hotel, wellness a fitness centrum, concierge, domácí mazlíčci vítáni.

Vybavení pokoje

Pokoj typu Superior:
Velikost pokoje 14 -21 m2, 3 max. počet osob, ve většině pokojů klimatizace, minibar, příslušenství na přípravu kávy a čaje, Wi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠-⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Fi zdarma, SAT TV (LCD), koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a fénem, kvalitní italská kosmetika značky Prija, trezor. Dítě do 12 let s 2 dospělými na pokoji zdarma. Na vyžádání můžete mít bezbariérový pokoj, přistýlku, dětskou postýlku, propojené pokoje či žehlící set.