RELAXAČNÍ A OZDRAVNÉ POBYTY PRO SENIORY

Ve zralém věku zdravý duch

Relaxační a ozdravné pobyty Relaxační a ozdravné pobyty vás inspirují k péči o své fyzické a duševní zdraví. Není právě dovolená pro seniory to, co potřebujete?

Víte, co univerzálně léčí všechny nemoci? Ne? My také ne, nic takového totiž pravděpodobně ani neexistuje, ale pokud ano, pak to rozhodně není sezení doma v lenošce.

Pohyb a čerstvý vzduch pomáhají mnohem více, tak se vydejte na seniorský rekondiční pobyt s naší cestovní kanceláří. I v pokročilém věku lze vyrazit za aktivním pobytem na relaxační a ozdravné pobyty a vychutnat si nordic walking nebo zacvičit tai-či nebo pilates pro seniory. Aktivita probudí v těle zdravý duch. Užít si s námi však můžete i pasivnější formy pobytu.

Relaxační pobyty podpoří fyzické i duševní zdraví.

Relaxační pobyty

Dáváte přednost relaxaci? Relaxační pobyty pro seniory jsou speciálně sestavené na boj s neduhy důchodového věku. Nechte se hýčkat, ciťte se dobře. Relaxační pobyt uleví vašemu tělu od napětí a nabídne mu kvalitní fyzický i mentální odpočinek.

Ozdravné pobyty pro důchodce

Ozdravné pobyty navrací zdraví a zpomaluje stárnutí. Připomíná tělu jeho sílu a obnovuje jeho svalové části. V naší nabídce si můžete vybrat ozdravné pobyty pro seniory zaměřené na načerpání životních sil a vitality. Jednou z procedur ozdravení může být zapůjčení holí na nordic walking, lehátka "vzdušných lázní" nebo aktivní pohyb v hotelovém bazénu. Hoďte s námi důchod za hlavu.

Možný program relaxačních a ozdravných pobytů pro seniory:

relaxační balíčky pro seniory, lázeňské wellness pobyty, rekondiční pobyty pro penzisty, redukční pobyty pro důchodce, cvičení pro seniory, tai-či, pilates a další