HORY A PŘÍRODA PRO SENIORY

Pravý čas na zdolávání dalších vrcholů

Hory pro seniory Vzpomínáte na rekreace ROH, nebo upřednostňujete pobyty na horách s aktivním programem? České hory se pyšní krásnou zasněženou krajinou a dlouhou tradicí tak, jak ji znáte. Naše nabídka horských pobytů pro seniory zahrnuje obojí. Hlavním cílem je pro nás cena dostupná i pro důchodce, a rovněž zajímavá nabídka aktivit. Máte rádi turistické pobyty? Pro takové seniory máme nachystané cesty do míst, kde mohou spolu s ostatními podobně zaměřenými vrstevníky podnikat výlety do přírody.

Na horách lze dělat ledacos. Co třeba vyjet si vnuky a vnučkami a naučit je lyžovat na běžkách i na sjezdovkách nebo se zkrátka jen nabažit sněhu? Pobyty na horách nabízejí vedle aktivit spojených se sněhem také například rehabilitační pobyty pobyt v lázních nebo dámskou či pánskou jízdu.

Možný program horského pobytu pro seniory a důchodce

Turistický pobyt (horská turistika, nordic walking), senioři na běžkách, naučíme seniory lyžovat, Mikuláš na horách, bílé Vánoce, naučte své vnuky lyžovat, sáňkujte se svými vnuky a další

Vyberte si z výletů pro seniory

Vyberte si z naší nabídky českých pobytů na horách, užijte si čerstvého vzduchu a pohybu v romantickém prostředí horské přírody. Nemusíte se bát nečekaných překážek. Uděláme vše pro to, abyste byli na zvoleném pobytu pro seniory maximálně spokojeni.