2017 Itálie - Neapolský záliv - poznávací zájezd - 8 dní / 7 nocí, polopenze, program, let z Prahy)

2017 Itálie - Neapolský záliv - poznávací zájezd - 8 dní / 7 nocí, polopenze, program, let z Prahy)

Hotel Hotel *** , Neapolský záliv
2017 Itálie - Neapolský záliv - poznávací zájezd - 8 dní / 7 nocí, polopenze, program, let z Prahy) - Prožijte s námi nádherné letní dny v Neapolském zálivu. Kromě krásné přírody a magických pláží navštívíme to nejlepší, co místní oblast nabízí - mimo jiné Vesuv, zámek a zahrady Caserta (zapsaný v seznamu UNESCO) či přístavní mestečno Sorrento.
Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program.

Letecký poznávací zájezd - Neapolský záliv - léto 2017

 • CENA ZA OSOBU / POBYT OBSAHUJE:
 • leteckou dopravu: lety Praha – Itálie – Praha
 • transfery dle programu
 • 7 nocí s polopenzí v 4* hotelu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • výlety dle programu
 • • služby průvodce
 • • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Poznámka: minimální počet účastníků: 26. Změna hotelu a programu vyhrazena. Pořádající CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků. Pořadí navštívených míst se může měnit.


Program zájezdu:1. den: odlet z Prahy
Odlet z Prahy. Přílet do Itálie, transfer do hotelu, ubytování.

2. den: Vesuv
Celodenní výlet do oblasti mohutné sopky Vesuvu. Výjezd a výstup na okraj kráteru sopky VESUV, odkud se naskýtají výhledy nejen do kráteru, ale také na Neapolský záliv. Poté návštěva archeologického areálu - POMPEJE (UNESCO) - jedinečně dochovaná památka, ukazující díky výbuchu sopky Vesuv dobře zachované antické římské město s pravoúhlou sítí ulic, chrámy, centrálním náměstím, několika lázněmi, amfiteátrem. Zejména proslulá je i barevná fresková výzdoba na zdech různých staveb. Na závěr našeho dne se přesuneme do Herculanea, kde navštívíme místní archeologické muzeum s virtuální prohlídkou městeček tak, jak původně kdysi vypadala před výbuchem, který budete mít možnost sledovat v 3D projekci.

3. den: volno
Pobyt u moře.

4. den: Smaragdový ostrov CAPRI
Celodenní výlet na smaragdový ostrov CAPRI (lodě se platí na místě), možnost plavby lodí kolem ostrova k Faraglioni nebo k Modré jeskyni, ostrov skýtá mnoho dalších možností např. návštěvu římských vil nebo vily švédského lékaře Axela Muntheho, Augustovy zahrady, vily Jovis císaře Tiberia, výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol Monte Solaro s krásnými výhledy aj.

5. den: Krásy Neapolského zálivu
Další výlet za pozoruhodnostmi Neapolského zálivu. Navštívíme zámek a zahrady CASERTA (UNESCO) - nádherné dílo připomínající francouzské Versailles, park s fontánami a bohatou sochařskou výzdobou. Dále slavný a nejstarší benediktinský klášter MONTECASSINO, vybombardovaný za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruovaný do původní podoby.

6. den: Pobyt u moře a návštěva sýrárny
Pobyt u moře a polodenní výlet do typické výrobny sýra mozzarelly (prohlídka a degustace) a poté do městečka SESSA AURUNCA na svahu bývalé sopky Roccamonfina. Dochovalo se zde mnoho pozůstatků antických staveb (portiko, amfiteátr), ale i stavby křesťanské (románská katedrála aj.). Tento výlet může být spojen i s transferem z/na letiště.

7. den: Sorrenta a amalfitánské pobřeží
Pobyt u moře nebo fakultativní výlet do Sorrenta a na amalfitánské pobřeží. Návštěva přístavního městečka SORRENTO, které je položené na vysokých tufových útesech a okouzlí Vás svojí romantikou uliček i výhledů na moře. Pokračování do městečka Amalfi. Již samotná cesta křivolakými silničkami Vám poskytne množství nádherných výhledů na amalfitánské pobřeží, které je právem považováno za jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších na světě (UNESCO). Procházka po Amalfi, kde najdete mnoho zajímavých památek, např. katedrálu sv. Ondřeje aj. Poté malebné městečko Vietri, jenž proslulo zejména výrobou keramiky. Z Amalfi též možnost fakultativní plavby lodí do Salerna. Tento výlet je nutné rezervovat a zaplatit již při přihlášení z důvodu omezené kapacity.

8. den: odlet zpět do Prahy
Transfer na letiště, odlet do Prahy

 • Cena zájezdu neobsahuje:
 • • Cestovní pojištění
 • • spropitné, jiné vedlejší výdaje
 • • Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů.
 • • Vstupy (platí se na místě)

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

  Hotel Giosue a Mare 3* se nachází v Meta di Sorrento přímo u soukromé pláže, necelé 3 km od centra samotného Sorrenta. Díky své poloze nabízí hotel nezapomenutelné výhledy na Neapolský záliv. Doprava do horní části města, kde se nacházejí nákupní a zábavní možnosti, je zajištěna bezplatným shuttle busem.
  Vybavení hotelu: Recepce 24 h denně, restaurace, bar, soukromá pláž, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
  Vybavení pokoje: Koupelna/wc, telefon, satelitní TV, minibar, klimatizace/vytápění, balkon s výhledem na moře.Vybavení pokoje

pokojů celkem
31
telefon
TV
SAT TV
minibar
vybavení na přípravu kávy a čaje
vana
sprcha
WC
toaletní potřeby
fén
trezor
protipožární systém

Možnosti pokoje

pro alergiky
třetí lůžko v pokoji: přistýlka

Hotelové služby

směnárna
trezor na recepci
fax na recepci
výtah
prádelna/ čistírna
garáž
parkoviště - hlídané

Restaurace

snídaně buffet
restaurace
bar

Nejžádanější vybavení

WiFi
zvířata povolena
nekuřácký pokoj

Wellness & sport


Itálie

Pořadatel zájezdu

Pořadatel zájezdu: Quality Tours s.r.o.

Podobné produkty