2017 Itálie - Sardinie - poznávací zájezd - 8 dní / 7 nocí, polopenze, program, let z Prahy)

2017 Itálie - Sardinie - poznávací zájezd - 8 dní / 7 nocí, polopenze, program, let z Prahy)

Hotel Palmasera **** , Sardínie
2017 Itálie - Sardinie - poznávací zájezd - 8 dní / 7 nocí, polopenze, program, let z Prahy) - Sardinie s hlavním městem Cagliari je vyhlášeným místem pro pravý odpočinek ve Středomoří. Nádherná příroda, šumění moře, krásné pláže a zaručeně slunečné počasí - to vše Vám pomůže načerpat energii. S naším odpočinkovým poznávacím zájezdem navíc navšívíte jedny z nejzajímavějších míst, které tento ostrov nabízí! Pokud jste si tedy doposud nevybrali dovolenou, věřte, že Sardínie je to pravé.

Letecký poznávací zájezd - Sardinie - léto 2017

 • CENA ZA OSOBU / POBYT OBSAHUJE:
 • leteckou dopravu: lety Praha – Sardinie – Praha
 • transfery dle programu
 • 7 nocí s polopenzí v 3* hotelu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • výlety dle programu
 • • služby průvodce
 • • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Poznámka: minimální počet účastníků: 26. Změna hotelu a programu vyhrazena. Pořádající CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků. Pořadí navštívených míst se může měnit.


Program zájezdu:1. den: odlet z Prahy
Odlet z Prahy na Sardinii. Transfer do hotelu, ubytování.

2. den: Santissima Trinita di Saccargia
Výlet na severozápadní část ostrova. Cesta vnitrozemím ostrova k SANTISSIMA TRINITA DI SACCARGIA - překrásný románský kostelík z poč. 12. stol. Severním pobřežím do malebného historického městečka CASTELSARDO. Městečko s hradem, který leží na mohutném skalisku a majestátně se tyčí nad pestrobarevnými domky rozesetými po útesu. Z hradeb jsou krásné výhledy na městečko, přístav i moře. V příkrých středověkých uličkách nalezneme množství kostelíků, náměstíčka, restaurace. Podél pobřeží ke skále ve tvaru sloního těla ROCCIA D'ELEFANTE. Cestou do Santa Teresy se nám naskytne výhled na Bonifácovu úžinu oddělující Sardinii od Korsiky. Zastávka na focení Nuraghe Paddaggiu. Návštěva městečka SANTA TERESA DI GALLURA - příjemné letovisko s velmi krásným romantickým středem i okolím.

3. den: volno
Pobyt a odpočinek u moře.

4. den: západní pobřeží Sardinie
Výlet na západní pobřeží Sardinie - malebný přístav ALGHERO, přezdívaný díky katalánské tradici malá Barcelona. Uvidíme katalánskou gotickou katedrálu sv. Marie, náměstí, obranné valy, kostel a klášter sv. Františka i nábřeží. Zastávka u prehistorické památky v PALMAVEŘE. Návštěva mysu CAPO CACCIA, který je proslulý svými vápencovými útesy a Neptunovou jeskyní se zajímavou krápníkovou výzdobou. K jeskyni se musí sestoupit po více jak 600 schodech.

5. den: Capo D'Orso
Krátký výstup ke skalisku ROCCIA DELL’ORSO (ohromný erozí vymodelovaný žulový blok připomínající medvěda). Odtud jsou krásné výhledy na tyrkysové moře a souostroví La Maddalena. Cesta za dávnou historií Sardinie – návštěva starověkého komplexu Prisgiona nuraghe, jednoho z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na Sardinii, prehistorické hrobky CODDU VECHIU(hrobka obrů) a nurag ALBUCCIU u Arzacheny. Příjezd do srdce pobřeží COSTA SMERALDA (Smaragdové pobřeží), které je považováno za nejkrásnější část pobřeží Sardinie se skalisky, malebnými plážemi, ostrůvky a tyrkysově průzračnou vodou. Návštěva městečka PORTO CERVO, které je skutečným centrem Costy Smeraldy s krásným přístavem, kde kotví množství jachet, s obchůdky a restauracemi a záplavou květin, které zdobí různá zákoutí. Po výletu možnost koupání.

6. den: volno.
Pobyt a odpočinek u moře.

7. den: Pobyt u moře s možným výletem
Pobyt a odpočinek u moře. Pro zájemce fakultativní lodní výlet na Souostroví LA MADDALENA - pro svoji výjimečnou krásu, úžasnou přírodu a překrásné pláže se jeho část stala národním parkem.

8. den: odlet zpět do Prahy
Transfer na letiště, odlet do Prahy

 • Cena zájezdu neobsahuje:
 • • Cestovní pojištění
 • • spropitné, jiné vedlejší výdaje
 • • Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů.
 • • Vstupy (platí se na místě)

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

Hotely v nabídce:

 • Hotel VILLAGGIO CALA BITTA 3* se nachází na klidném místě u menší zátoky nesoucí stejný název, v samém srdci vyhlášené oblasti Costa Smeralda. Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu. Plážový servis (slunečník, lehátko a křesílko) v ceně. Nedaleko pláže menší turistický přístav.
 • Vybavení hotelu: recepce, vstupní hala, Wi-Fi na recepci, bazén (v provozu v závislosti na počasí, může být vyžadováno použití koupací čepice) , restaurace, TV místnost, hrací místnost, obchod, lukostřelba, animační programy a miniklub (v provozu v závislosti na počtu klientů), divadlo pro animace, parkoviště, shuttle bus zdarma (s pravidelným spojením s letoviskem Baia Sardinia, které se nachází cca 2 km od hotelu, včetně jeho vyhlášených pláží).
 • Vybavení pokoje: hotel disponuje celkem 120 prostornými pokoji. Některé jsou umístěné v centrální části hotelu (jednopatrové budovy), některé ve vilkách v piniovém háji. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, TV, miniledničkou a telefonem. Většina pokojů má balkon či předzahrádku. K dispozici jsou také pokoje s možností až 2 přistýlek či pokoje typu Family (dva propojené pokoje s jedním sociálním zařízením).Vybavení pokoje

Možnosti pokoje

Hotelové služby

Restaurace

Nejžádanější vybavení

Wellness & sport


Itálie

Pořadatel zájezdu

Pořadatel zájezdu: Quality Tours s.r.o.

Podobné produkty