Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Cestování pro seniory 55+

Sardinie pro seniory 55+ - Palmasera Village Hotel

Itálie / Sardinie Zpátky

Palmasera Village Hotel ****

Poloha

Tento krásný a velmi kvalitní hotelový komplex je situován v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Je vybudován na panoramatickém místě na 12 ha pozemku přímo u krásné pláže (lehátka/křesílka a slunečníky v ceně). Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků. Hotel je rozdělen do dvou částí – villaggio a Borgo. Villaggio má 350 pokojů a je umístěno v centrální části či ve vilkách obklopených zelení. Borgo má 75 prostorných pokojů ve dvouposchoďových vilkách a nabízí klientům absolutní klid, jelikož se nachází vlevo od hotelové části a má vlastní bazén.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, 3 bazény s mořskou vodou (bazén pro dospělé, menší bazén pro děti a bazén vyhrazený pro část Borgo), několik barů, dětské hřiště, Wi-Fi ve společných prostorech recepce, parkoviště, půjčovna kočárků – golfových holí a plážových osušek (nutno vyžádat a zapsat na rezervaci), prádelna (za poplatek), animace 1.6.-21.9. (včetně kurzu shiatsu do 14.9.), v ostatních termínech soft animace. 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, ping – pong, obchůdek se suvenýry, amfiteátr.
*Upozorňujeme, že v bazénu je vyžadováno použití koupací čepice.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, minibarem/miniledničkou, telefonem, fénem, trezorem, balkonem, terasou nebo verandou (přízemí nebo první patro).. Lze ubytovat až pět osob a některé pokoje jsou určené i pro osoby s handicapem (na vyžádání).

Stravování

Polopenze formou bufetu (včetně pizzy) včetně vody, vína a piva k večeři (neomezená konzumace). Způsob servírování stravy může být vzhledem k epidemiologickým opatřením upraven na částečný bufet, kdy personál jídlo podává nebo zcela servírované tak, aby bylo zachováno co největší bezpečí klientů.

Pláž

Krásná pláž s hrubším růžovým pískem/drobnými kamínky (ve vodě místy oblázky, kameny) se nachází přímo pod resortem. Na pláž se dostanete po schodech nebo klidnou místní komunikací okolo hotelu. Plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky) zdarma.