Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Cestování pro seniory 55+

Sardinie pro seniory 55+ - Palmasera Village Hotel

Itálie / Sardinie
Popis

ZÁLOHA jen 990 Kč/os. při rezervaci do 30.06.2021

Ubytování

Palmasera Village Hotel ****

Doprava

Letecky Praha

Strava

polopenze
Cena za osobu od
18 490 Kč
(8 dnů, Letecky, polopenze)
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Letecky Praha 22.09. - 29.09.2021 7 polopenze 18 990 Kč od 14 790 Kč
Letecky Praha 25.09. - 02.10.2021 7 polopenze 18 490 Kč od 14 290 Kč
Cena obsahuje

- Letenka Praha - Olbia - Praha (včetně všech tax a poplatků)
- Transfer letiště - hotel - letiště (transfer z/do hotelu cca 1 hod 45 min. /1 cesta v závislosti na dopravní situaci)
- 7 nocí v hotelu
- Polopenzi formou bufetu včetně vody, vína a piva k večeři (neomezená konzumace)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
- Garance vrácení peněz v případě, že se zájezd z důvodu koronavirové krize neuskuteční

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.

Popis zájezdu

Sardinie je druhým nevětším ostrovem ve Sředozemním moři. Díky svému krásnému moři a bělostným plážím, je nazýván “Karibikem Středomoří”. Sardinie je převážně hornatá, tudíž zde můžete narazit na krásné kaňony, divoké řeky a jeskyně. Najdete zde také malé, liduprázdné, romantické pláže, kde si zaručeně odpočinete a načerpáte sílu. Sardinie je vyhledávaná převážně movitější klientelou, proto bývá cena zájezdů vyšší. Vám se nyní naskytla jedinečná možnost poznat krásy Sardinie za nesrovnatelně nižší cenu. Proto neváhejte a vyrazte s námi!

Mapa

Cena obsahuje

- Letenka Praha - Olbia - Praha (včetně všech tax a poplatků)
- Transfer letiště - hotel - letiště (transfer z/do hotelu cca 1 hod 45 min. /1 cesta v závislosti na dopravní situaci)
- 7 nocí v hotelu
- Polopenzi formou bufetu včetně vody, vína a piva k večeři (neomezená konzumace)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
- Garance vrácení peněz v případě, že se zájezd z důvodu koronavirové krize neuskuteční

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.

Video

Počasí a teploty

Ze zkušeností našich klientů víme, že měsíce květen, červen, září a říjen jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí ostrov poznat a i se vykoupat. Na jaře je samozřejmě teplota moře nižší, kdo má rád teplou vodu, doporučujeme spíše podzim. Ale i na jaře se naši klienti na Sardinii koupou, především v červnu. Naše zájezdy 55+ pořádáme v době, kdy jsou pláže volnější a tak si můžete vychutnat sardinskou atmosféru plnou slunce v klidu a pohodě.


Předběžný letový řád

QS1020 12:30 PRAHA - OLBIA 14:35
QS1021 15:20 OLBIA - PRAHA 17:25

Lety jsou operovány s leteckou společností SMARTWINGS. Změna letového řádu vyhrazena.

Palmasera Village Hotel ****

Poloha

Tento krásný a velmi kvalitní hotelový komplex je situován v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Je vybudován na panoramatickém místě na 12 ha pozemku přímo u krásné pláže (lehátka/křesílka a slunečníky v ceně). Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků. Hotel je rozdělen do dvou částí – villaggio a Borgo. Villaggio má 350 pokojů a je umístěno v centrální části či ve vilkách obklopených zelení. Borgo má 75 prostorných pokojů ve dvouposchoďových vilkách a nabízí klientům absolutní klid, jelikož se nachází vlevo od hotelové části a má vlastní bazén.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, 3 bazény s mořskou vodou (bazén pro dospělé, menší bazén pro děti a bazén vyhrazený pro část Borgo), několik barů, dětské hřiště, Wi-Fi ve společných prostorech recepce, parkoviště, půjčovna kočárků – golfových holí a plážových osušek (nutno vyžádat a zapsat na rezervaci), prádelna (za poplatek), animace 1.6.-21.9. (včetně kurzu shiatsu do 14.9.), v ostatních termínech soft animace. 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, ping – pong, obchůdek se suvenýry, amfiteátr.
*Upozorňujeme, že v bazénu je vyžadováno použití koupací čepice.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, minibarem/miniledničkou, telefonem, fénem, trezorem, balkonem, terasou nebo verandou (přízemí nebo první patro).. Lze ubytovat až pět osob a některé pokoje jsou určené i pro osoby s handicapem (na vyžádání).

Stravování

Polopenze formou bufetu (včetně pizzy) včetně vody, vína a piva k večeři (neomezená konzumace). Způsob servírování stravy může být vzhledem k epidemiologickým opatřením upraven na částečný bufet, kdy personál jídlo podává nebo zcela servírované tak, aby bylo zachováno co největší bezpečí klientů.

Pláž

Krásná pláž s hrubším růžovým pískem/drobnými kamínky (ve vodě místy oblázky, kameny) se nachází přímo pod resortem. Na pláž se dostanete po schodech nebo klidnou místní komunikací okolo hotelu. Plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky) zdarma.

Celodenní lodní výlet na Maddalenské souostroví s lehkým obědem
Popis
Odjezd do Palau, nalodění v přístavu. Výlet na souostroví La Maddalena, které je Národním mořským parkem a nachází se na severním pobřeží Sardínie, v zálivu Boniface. Nejdříve se zastavíme v jeho hlavním městě a kulturním centru – v půvabném městečku La Maddalena. Budeme moci obdivovat jeho originalitu a renesanční architekturu a zároveň budete mít příležitost nákupů různých suvenýrů. Komfortní lodí se poplavíte podél divokého pobřeží, poznáte bílé písečné zálivy ostrovů Spargi, Santa Maria a Budelli s jeho růžovou pláží Spiaggia Rosa. Během výletu 2 zastávky na koupání v azurovém moři, které je považované za nejkrásnější v Evropě. Během dne lehčí oběd v podobě těstovin přímo na palubě lodi.

Cena: 1 680 Kč / 60 EUR + pobytová taxa

Cena zahrnuje: dopravu autobusem do přístavu, dopravu lodí, oběd, doprovod delegáta
Cena nezahrnuje: případné vstupné do jednotlivých objektů, pobytovou taxu (V současné době cca 5 EUR/os. Upozorňujeme, že její výše může být i v průběhu sezony změněna.)

Výlet se uskuteční při min. účasti 25 osob.

Barbagia - perla Sardínie (celodenní výlet)
Popis
Výlet takřka do samotného srdce Sardínie a do divokého pohoří Barbagia. Navštívíme městečko Nuoro, odkud se Vám naskytne nezapomenutelný výhled do okolí, navštívíme kostel Santa Maria della Neve a také místní třídu. Seznámíme se s tradicemi Sardů v městečku Mamoiada, kde se nachází muzeum středomořských masek. V Orgosolo si obyvatelé velmi zakládají na původních zvycích, mimo to je proslulé svými tzv. Murale – nástěnnými malbami. Součástí výletu je i typický oběd.

Cena: 1 820 Kč / 65 EUR
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, doprovod delegáta, oběd pastýřů, vstup do muzea masek

Výlet se uskuteční při min. účasti 25 osob.

Polodenní výlet Cala Luna a jeskyně Grotta del Bue Marino
Popis
Mimořádně oblíbený lodní výlet spojený s návštěvou pobřežní jeskyně Grotta del Bue Marino (vstup je zahrnutý v ceně). Následně koupání na údajně nejkrásnější italské pláži Cala Luna.

Cena: 950 Kč / 34 EUR
Cena zahrnuje: lodní dopravu (může být realizována i na gumových člunech), doprovod delegáta, vstup do jeskyně
Celodenní výlet Korsika a Bonifacio
Popis
Odjezd z hotelu do oblasti Santa Teresa, nalodění na trajekt a výlet na sousední ostrov, který spadá pod Francii. Vylodění v Bonifaciu, které je považováno za poklad Středozemí a už samotná cesta trajektem skýtá okouzlující zážitek pozorování místní místního fjordu s bílými vápencovými útesy. Celé městečko je složené takřka ze dvou částí – luxusního přístavu s jachtami a starověkého městečka vybudovaného právě na těchto útesech. V centru městečka budete mít možnost obdivovat vyhlášené schodiště Scala Aragonese, uličku Dvou císařů a také nejstarší kostel Panny Marie. Naleznete zde však i nepřeberné množství spletitých uliček, obchůdků s typickými místními suvenýry, barů i restaurací. Pro méně zdatné je k dispozici za poplatek také turistický vláček, který Vás vyveze do horní části města s hradbami, poskytujícími nezapomenutelné výhledy na pobřeží Sardínie a další ostrovy. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách.

Cena: cca 87 EUR (K zakoupení pouze na místě u delegátky.)
Cena zahrnuje: autobusovou dopravu do přístavu a zpět, trajekt na Korsiku, doprovod delegáta
Cena nezahrnuje: vstupy do jednotlivých objektů, turistický vláček v Bonifaciu

Výlet se uskuteční při min. účasti 25 osob.

AKČNÍ BALÍČEK Maddalenské souostroví + Barbagia – perla Sardínie
Popis
Výhodný balíček fakultativních výletů (2v1):
Maddalenské souostroví + Barbagia – perla Sardínie

Cena: 3 305 Kč / 118 EURPoznámka ke všem fakultativních výletům na Saridinii.
- Ceny výletů jsou orientační a během sezony se mohou změnit. Pokud není výslovně uvedeno jinak, v ceně výletu je technický doprovod delegáta. Ceny výletů nezahrnují vstupy.
- Programový sled jednotlivých výletů může být na místě upraven.
- Na místě můžete zakoupit jednotlivé výlety v eurech.
- Fakultativní výlety se uskuteční při minimálním počtu 25 osob.
Celodenní výlet: To nejkrásnější ze zálivu Golfo di Orosei
Popis
Golfo di Orosei - jeden z nejkrásnějších zálivů Sardinie. Celodenní výlet na gumových člunech (každý člun je cca pro 15 osob) či na lodi (v závislosti na počtu osob). Navštívíme nádherné přírodní pláže omývané tyrkysovým mořem a obklopené skalními útesy. Projedeme celý záliv až k pláži Cala Goloritze, která patří pod ochranu UNESCO. V rámci možností se také podíváme k malým jeskyním s úžasnými skalními útvary. Po cestě pak zastavíme na několika nádherných plážích s možností koupání a občerstvení.

Cena: 1 680 Kč / 60 EUR
Cena zahrnuje: lodní lístek, služby delegáta

Výlet se uskuteční při min. účasti 25 osob.


Ohlasy našich klientů

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ Z POBYTU NA SARDINII:

"Chválįm,chválím,chválím.....Dovolená na Sardinii v resortu Palmasera Village doslova předčila naše očekávání.Maximální spokojenost se vším. Navíc musím pochválit obě delegátky - Janu i Evu - velice vstřícné,obětavé a kdykoliv pomohly a poradily. Výlety s nimi jsme si s kamarádkou užily.Když to shrnu - HODNOTÍME VŠE NA 1*. S vaší cestovní kanceláří jsem byla již podruhé a vřele doporučuji. Příště určitě zase jen s CK QUALITY TOUR 👍."
Jana J - Sardinie, září 2019

"Děkujeme za krásnou dovolenou v resortu Palmasera Village na Sardinii v září 2019. Ubytování,strava, výlety skvělé,příjemný personál a zvláštní dík patří paní delegátce Janě Urbanové za ochotu při zprostředkování zájezdu na Korsiku. Určitě se ještě vrátíme."
Slámovi - Sardinie, září 2019

"Hotel Palmasera village resort - nebojte se schodů. Krásný areál na skále krásné okolí, hotel,zahrada pokoj bazén, všude vzorně čisto, vše na 100%. Pláž - moře průzračné, jen sedátka, slunečníky blízko sebe , hrubší písek , boty - špatný výstup z moře. SCHODY!!! jsou nové, široké pro 3 osoby, betonové, železné pevné zábradlí - i starší to pomalu zvládnou - 87ks- Na konci bazénu jsou také schody, neudržované, bez zábradlí, stezka křovím - nepatří hotelu - jen pro mladé!!!! Cesta k moři a do městečka - hlavní bránou chodníkem vedle silnice a potom kopečkem dolů k moři - krásná promenáda nad mořem, obchůdky, bary, přistav atd. Doporučuji - zmrzlinárnu gelateria LUCIANO 30 druhů výborná bez barviv -1.70 EUR - prosím vyřidˇte pozdrav mama, Luciano, slečna v čepičce. Animace - ráno nastupuje 13 animátorů - zábava po celý den i noc. Jídlo: každému chutná něco jiného, musíte chodit včas!!!! Když máte malé porce, běžte znovu, nikdo to neřeší!!!! Pití dostatek!!!! Přeji hlavně pěkné počasí a dobrou náladu sebou!!!!"
Marie a Jolanka - Sardinie červen 2019

"Jsem již dlouholetý účastník zájezdů pořádaných CK Osvěta Hořovice a tím i navyklý na odpovídající vysokou kvalitu služeb této CK. Na Sardinii jsme s manželkou, jako dlouholetí důchodci, vyrazili opět prostřednictvím této CK s očekáváním kdo je CK Qualitytours a co nám nabídne. Musím se přiznat, že již od přivítání na letišti kam nás dorazilo přes 120 lidí dychtivých po teplém moři, vše díky vaší delegátce Janě Urbanové probíhalo více než hladce.Následná organizace pobytu a s tím spojených výletů v Palmasera Village Resortu nebyla vzhledem k velmi proměnlivému počasí prvních tří dnů dovolené pro delegátky jednoduchá, ale bylo obdivuhodné jak se s těmito těžkostmi vypořádaly. Samozřejmě, že se yskytli i účastníci zájezdu, kteří nepřízeň počasí nesli těžce a to se odráželo i v jejich vztahu k delegátce, ale ta vše řešila s klidem a velice slušným způsobem.Chtěl bych vám tímto způsobem poděkovat za krásný zážitek a nepatrné poznání Sardinie, kam se s Vámi jistě opět podíváme."
Edvard a Jarmila Rennerovi - Sardinie, září 2018

"Chci touto cestou poděkovat za velmi dobrý dojem ze zájezdu na Sardinii (společně s Quality tours), na kterém má svůj podíl úžasná průvodkyně - paní Andrea Krahulcová. Účastnila jsem se během svého života mnoha různých cest, s různými CK. Vždy jsem měla štěstí na průvodce. A tak musím velmi pochválit přístup pí Krahulcové, podání a hlavně hloubku a pečlivost zpracování informací o tomto ostrově. Byl to pro mne velmi přínosný zážitek. Děkuji."
Milada Bäumeltová - Sardinie, červen 2018

"Zdravíme ze Sardinie, hotel Palmasera village 4*, který nám zpříjemňují obě delegátky paní Urbanová a paní Jandourková. Poskytují nám nadstandartní služby, obě jsou velmi milé a příjemné. Ubytování, stravování, prostředí vše OK."
Mgr. Eva Pánková a Ing. Milena Šikýřová Mestlová - Sardinie, červen 2018

"Děkujeme za krásnou dovolenou na Sardinii, kterou jsme si objednali prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře Quality Tours. Vše proběhlo na jedničku, ubytování a stravování výborné, pláže krásné! Z výletů nás uchvátila Korsika a sousostroví La Maddalena, kde byly opravdu nejhezčí pláže, jaké jsme kdy viděli."
Pavla a Jan Trubačovi - Sardinie, září 2017

"V termínu od:09.06. – 16.06.2017 jsme byli prostřednictvím cestovní kanceláře Čedok na ostrově Sardine v hotelu Villaggio Cala Bitta Club Esse, chtěli bychom za vzornou péči poděkovat vaší delegátce, která s ochotou každému kdo potřeboval něco vyřídit či jinak poradit pomohla. Hotel a prostředí vytvořilo skvělou atmosféru a klienti tam můžou strávit krásnou dovolenou."
Trenkovi - Sardinie, červen 2017

Hodnocení zájezdu průvodkyně poznávačky paní Hany Lhotové, termín květen/červen 2017:
"Delegátka : Jana Zavřelová a další delegátka v místě organizačně schopná Šárka Finková, s oběma spolupráce výborná. Ubytování rozohodně velmi doporučuji:-) Je zajištěno 7x v hotelu Villaggio Cala Bitta***. Dále animátoři milí , pomáhali s kufry a bavili klienty dle programů. Dopolední, odpolední a noční programy, cvičení, soutěže, tanec či karaoke večer. Stáli u vchodu do jídelny atp. Fajn spolupráce a na konci odjezdu v řadě nastoupeni se loučili. Dobrý dojem. Vedení hotelu a recepce perfekní. Stravování - v ceně je zahrnuta 7x polopenze formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k večeři.Tady tekla voda a víno proudem:-) 3 druhy vody a víno bílé a červené stolní volně k dispozici do karaf. Výlet na Ostrovy Maddalena jsem vedla pro všechny, včetně tlumočení. Krásný a zdařilý výlet. Hojná účast asi 67...... Doporučuji."

"Rádi bychom s manželem vyjádřili velkou pochvalu delegátkám ze Sardinie z Villaggio Cala Bita Club Esse paní Aleně a slečně Ivaně. Hezky se o nás staraly, všechno nám řekly, přeložily, maximálně se nám věnovaly na výletech a svým přátelským chováním velkou měrou přispěly k naší hezké dovolené, kterou jsme si pěkně užili."
Dana Smetanová - Sardinie, červen 2016

"Chtěly bychom touto cestou jako účastnice zájezdu v Cala Bitta ( od 10. - 17.6. t.r.) ještě dodatečně ocenit profesionální přístup delegátky, paní Aleny Braviakové, vč. poskytnutého maxima informací o navštívených destinacích. Velmi příjemné bylo oživit si opět milou slovenštinu v jejím podání. Musím smeknout nad nutnou trpělivostí delegátek, protože při tak velkém množství účastníků se asi vždy najde nějaký (-á ) potížista, který svým jednáním, netrpělivostí a neomaleností rozčílí i nás ostatní."
Ivana Zemanová a Eva Petrová - Sardinie, červen 2016

"Zúčastnila jsem se zájezdu na Sardinii v termínu 27. 5. - 3. 6. 2016. Chtěla bych poděkovat za dobrou organizaci zájezdu, zvlášť co se týče přepravy kol.Na zájezdu jsem byla s manželem a 2 kamarády a všichni jsem byli moc spokojeni. Chválíme ubytování, blízkost moře, cyklistické výlety a hlavně stravování. Ještě jsme se nesetkali s takovým množstvím předkrmů, mnoha druhů pizzy, těstovin, salátů a zeleniny. A neomezené množství vody, vína a piva, to se opravdu nevidí. I když jsme my cyklisti měli "svého" průvodce, který se staral o cyklistickou náplň, musím pochválit delegátku paní Alenu Braviakovou - její organizační schopnosti a zájem o nás klienty a její výklady o Sardinii v autobuse."
Jaroslava Míková - Sardinie, květen/červen 2016

"27.5.-3.6.2016 jsem se s kamarádkou zúčastnila zájezdu 55+ na Sardinii. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat delegátkám, hlavně paní Aleně Braviakové, která byla k dispozici 24 hodin denně. Je velice ochotná, vstřícná. Na výletech nás doprovázela a po dobu cesty autobusem nás informovala o Sardinii i o Itálii. Má profesionální a lidský přístup i když někteří lidé jsou neodbytní a stále mají připomínky. Bohužel se našli účastníci zájezdu, kterým nebylo nic dobré. Buď to bylo ubytování - pokoj špatný výhled, zima na pokoji, málo zeleniny u snídaně, málo ovoce u večeře.Jak se říká, "Kdo chce psa bít tak si hůl najde". Ještě jednou delegátkám moc děkujeme , zájezd byl prima až na ty "v e č n ě " nespokojené, kteří obtěžovali jednáním ostatní. Delegátkám přeji pevné nervy a co nejméně nespokojených klientů. Na dovolené 55+ jsem již byla celkem třikrát , ale nejhorší sestava byla na Sardinii. Někteří měli neustále všeho málo. Tak to prostě odnesly delegátky.
Eva Potůčková - Sardinie, květen/červen 2016

"Děkuji tímto všem, co se podíleli na nádherném výletu na Sardinii, včera jsme přiletěli a budu se snažit se stavit a poreferovat. Ještě jednou děkuji."
Mgr. Ivanka Bartošová - Sardinie, řijen 2013

"Ve dnech 18.5. až 25.5.2013 jsem se zúčastnila, spolu se svou sestřenicí, vámi pořádaného zájezdu na Sardínii do hotelu Palau. Zde jsme si zakoupily 3 fakultativní výlety a absolvovaly výlet do Olbia- v ceně zájezdu. Ráda bych vám pochválila touto cestou vaší delegátku,paní Janu Hanzikovou,která nás provázela na třech těchto výletech.Byla velmi ochotná,milá,celou cestu nám zajímavě vyprávěla.Kéž by bylo takových průvodkyň více.Toto není pouze náš názor,ale názor i některých spolucestujících,kteří ji také tak hodnotili."
Ivanka Kupková - Sardinie, květen 2013

"Před měsícem jsem se zúčastnila zájezdu s vaší CK na Sardinii. Chtěla bych poděkovat vaším prostřednictvím delegátce paní Janě Hanzík, která svým přístupem a profesionalitou nadchla (podle ohlasů jiných) nejen mne. Během zájezdu jsem onemocněla(zánět žaludku) a paní Jana mně volala dvakrát pohotovost a jednou záchranku.Vždy vše v klidu perfektně zprostředkovala, včetně tlumočení, přestože jednou to bylo v noci a ona ráno odjížděla se skupinou na výlet. Celý zájezd, pokud nemusela odjíždět na výlety, za mnou chodila na pokoj se poptat, jak se mi daří a zda něco nepotřebuji. I k ostatním klientům byla velice vstřícná a ochotná. Díky ní jsem, kromě jednoho výletu, neměla pokažený celý zájezd. Ještě jednou srdečně děkuji."
Anna Novotná, Plzeň - Sardinie, květen 2013