2017 Thajsko - Silvestr (15 dní / 13 nocí, snídaně, let z Prahy)

2017 Thajsko - Silvestr (15 dní / 13 nocí, snídaně, let z Prahy)

Výběr 3* hotelů , Ostrov Lanta
2017 Thajsko - Silvestr (15 dní / 13 nocí, snídaně, let z Prahy) - Oslavte letošní Silvestr velkolepě na jihu Thajska. Nový rok 2017 tak budete moci přivítat na jedněch z nejkrásnějších pláží světa. Kromě toho poznáte i krásnou thajskou přírodu, posvátnou atmosféru místních chrámů a nezapomenutelnou asijskou kulturu. Poleťte do Thajska a vraťte se odpočinutí, prohřátí sluncem a plní nevšedních zážitků. Lepší začátek roku už ani nemůže být!

THAJSKO PRO SENIORY / Ostrov Lanta - zima 2017

 • CENA ZA OSOBU / POBYT OBSAHUJE:
 • leteckou dopravu: lety Praha – Krabi a Krabi – Praha (s přestupem ve Vídni a Bangkoku).
 • transfery dle programu
 • 13 nocí se snídaní v hotelech v dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím dle programu
 • • služby česky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
 • • silvestrovská galavečeře
 • • výlet na ostrov Phi Phi a zátoky Maya Bay
 • • výlet do zátoky Railay Beach a Phranang Beach.
 • • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Poznámka: minimální počet účastníků: 15. Změna hotelu a programu vyhrazena. Pořádající CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!

Organizátor: Delfín travel s.r.o.

Program zájezdu:


1. den: odlet PRAHA – KRABI
Sraz 2 hodiny před časem odletu na letišti Václava Havla Praha (místo a přesný čas bude upřesněn v pokynech k zájezdu). Odlet letadlem společnosti Austrian Airlines do thajského města Krabi (s přestupem ve Vídni a Bangkoku).

2. den: ostrov Lanta
Přílet na Krabi. Transfer minivany na ostrov Lanta a ubytování. Osobní volno.

3. den: ostrov Lanta
Snídaně. Volný den vhodný k poznávání ostrova, koupání, relaxace na pláži. Večer možnost fakultativní návštěvy hlavního města Saladan, kde budete mít možnost ochutnat mořské plody v některé z typických restaurací vystavěných na kůlech, zajít si na masáž nebo se projít po tržnici.

4. den: ostrov Lanta – SILVESTROVSKÁ GALAVEČEŘE
Snídaně. Odpočinkový den na pláži, relaxace. Dopoledne možnost fakultativního výletu do přírodní rezervace v jižní části ostrova s projížďkou na slonech pravým tropickým deštným pralesem. Večer slavnostní silvestrovská galavečeře a přivítání Nového roku na pláži.

5. den: ostrov Lanta
Snídaně. Odpočinkový den na pláži, relaxace.

6. den: ostrov PHI PHI a zátoka MAYA BAY
Snídaně. Celodenní výlet lodí na jeden ze sedmi nejkrásnějších ostrovů světa Koh Phi Phi. Ráno odjezd lodí z přístavu Saladan na Lantě. Plavba trvá cca 1 hodinu. Poté prohlídka hlavního města Phi Phi Don a fakultativní výstup na nejkrásnější vyhlídku ostrova. Odpoledne plavba k ostrovu Phi Phi Lee, jenž je známý zátokou Maya Bay, kde se natáčel slavný holywoodský film Pláž. Poté možnost šnorchlování v zátoce Losama Bay. Při cestě zpět uvidíte zátoku Vikingů.

7. den: ostrov LANTA
Snídaně. Odpočinkový den na pláži, relaxace.

8. den: ostrov LANTA – 4 ostrovy
Snídaně. Možnost celodenního fakultativního výletu rychlolodí na 4 nádherné ostrovy – Koh Kradan, Koh Chauek, Koh Hai, Koh Muk. Během výletu několik zastávek na šnorchlování a koupání, návštěva mořské jeskyně. V ceně výletu je i typický thajský oběd.

9. den: ostrov LANTA – KRABI
Snídaně. Přejezd minivany do provincie Krabi a ubytování s následným volnem na koupání, relaxace na pláži. Provincie Krabi je jedno z nejznámějších a nejfotografovanější oblastí v Thajsku pro překrásné vápencové skály, které se nalézají jak na pevnině, tak v moři. Turistická oblast Ao-Nang je výborným výchozím místem pro lodní výlety k mnoha krásným zátokám a ostrůvkům, kde naleznete pláže s jemným korálovým pískem.

10. den: KRABI – RAILAY BEACH
Po snídani vyrazíte na celodenní výlet lodí do zátoky Railay Beach – jednoho z nejkrásnějších míst této oblasti s významnými krasovými útvary vystupujících z modravě zelenavých vod. Volný čas můžete využít ke koupání a šnorchlování nebo k projížďce na kajaku kolem krasových ostrůvků. Odpoledne se přesunete procházkou na vedlejší zátoku Phranang beach, kde budete moci obdivovat neuvěřitelné vápencové útvary a strávit zbytek dne na pláži.

11. den: KRABI – PŘÍRODNÍ BAZÉN EMERALD a TYGŘÍ JESKYNĚ
Snídaně. Pobyt u moře nebo celodenní fakultativní výlet do okolí – hodinu jízdy od Ao Nang leží tropický deštný prales a nížina Kao Prak Národního parku Bang. Zde se vydáte na krásnou procházku místní džunglí až k přírodnímu bazénu Emerald, kde si můžete zaplavat v tyrkysové minerální vodě, nebo prozkoumat velice hezkou a specifickou přírodu v okolí. Dále se vydáte k regionu s významným chrámem Wat Tham Sua (Tiger Cave Temple). Jedná se o jeden z nejvýznamnějších klášterů v jižním Thajsku, kde se lze setkat s mnichy a vidět jejich typický způsob života v přírodě. Pokud se na to budete cítit, můžete se vydat nahoru po 1237 schodech a dostat se až na vrchol tohoto duchovního místa. Za odměnu Vás ohromí dechberoucí panoramatický výhled do širého okolí.

12. den: KRABI – ostrov PHUKET
Snídaně. Přejezd minivany podél pobřeží na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Ubytování s následným volnem na koupání a relax. Ostrov Phuket se nalézá 900 km jižně od Bangkoku. Je to největší a zároveň nejdražší z thajských ostrovů, který je vyhledáván klientelou z celého světa. Jsou zde tržnice s různým zbožím za dobré ceny a nespočet masážních salónů.

13. den: ostrov PHUKET – VELKÝ BUDDHA a PATONG
Snídaně. Volný čas na koupání, relax, poznání, sport… Odpoledne možnost fakultativního výletu po ostrově – výjezd a prohlídka Velkého Budhy, 45 metrů vysoké sochy umístěné na vrcholku hory Nakkerd, odkud máte ostrov Phuket jako na dlani. Poté odjezd do nejznámějšího a nejrušnějšího letoviska Patong s nejznámější pláží ostrova Patong beach. Možnost nákupů na místních trzích, návštěva masážních salónů a nočních barů. Návrat do hotelu v nočních hodinách.

14. den: ostrov PHUKET
Snídaně. Volný čas na koupání, relax, poznání, sport…

15. den: odlet PHUKET – PRAHA
Snídaně. Volný čas na koupání, relax, poznání, sport… Odpoledne transfer na letiště, odbavení a odlet do Prahy.

16. den: přílet PRAHA
V ranních hodinách přílet do Prahy.

 • Cena zájezdu neobsahuje:
 • • Fakultativní výlety, vstupy a služby
 • • Cestovní pojištění
 • • spropitné, jiné vedlejší výdaje

ORIENTAČNÍ CENY FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ A VSTUPŮ:

 • Výlet „4 ostrovy“: 1800 bahtů* vč. oběda.
 • Výlet na slonech: 700 bahtů.
 • Přírodní bazén Emerald + Tiger Cave: 550 bahtů + 200 bahtů vstupné do areálu Emerald pool.
 • Výlet Velký Buddha a Patong:
 • Vstupné na ostrov Lanta 10 THB, vstup na ostov PHI PHI 20 THB.
Orientační kurz: 1 baht = cca 0,75 CZK

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

Nakara Long Beach Resort se nachází na ostrově Koh Lanta přímo u nejznámější písčité pláže Long Beach a nedaleko hlavního města a přístavu Saladan. Vzdálenost hotelu od mezinárodního letiště v Krabi je cca 2 hodiny. Resort nabízí ubytování ve standardních či nadstandardních bungalovech umístěných v překrásném přírodním prostředí pod kokosovými palmami. Vstup na písčitou pláž je přímo z resortu. Bungalovy jsou postaveny z přírodních materiálů tak, aby ideálně zapadly do krásného prostředí okolní zeleně a navodily pohodovou atmosféru pro vaší dovolenou. Při usínání vás bude doprovázet šumění moře.
Aonang Silver Orchid Resort se nachází v provincii Krabi v krásném přírodních prostředí místní zeleně a při úpatí vápencových skal. Je oázou klidu oproti rušnému centru letoviska Ao Nang, kam můžete vyrazit za noční zábavou a místní gastronomií. Na pláž Ao Nang Beach je to 15 minut chůze, nebo můžete využít hotelovou kyvadlovou dopravu na pláž zdarma.
Best Western Phuket Ocean Resort se nachází na ostrově Phuket 200 m od nádherné pláže Karon, obklopen tropickou vegatací. Je ideální místem pro strávení pohodového pobytu. Můžete zde využít hned 3 venkovní bazény a restauraci s vynikající místní kuchyní a překrásným výhledem na Andamanské moře. Resort se nachází 8 km od proslulého letoviska Patong, jenž proslul svým bujarým nočním životem. Mezinárodní letiště na Phuketu je vzdáleno 45 km.Vybavení pokoje

Možnosti pokoje

Hotelové služby

Restaurace

Nejžádanější vybavení

Wellness & sport


Thajsko

Pořadatel zájezdu

Pořadatel zájezdu: Delfin travel s.r.o.

Podobné produkty