2017 podzim: Kypr / LARNAKA - zájezd nejen pro seniory (7N, let z Prahy, PoloP, výlet)

2017 podzim: Kypr / LARNAKA - zájezd nejen pro seniory (7N, let z Prahy, PoloP, výlet)

Hotel letovisko Larnaka (hotel E-hotel 4*, hotel Crown Resort Henipa 3*, Flamingo Beach Hotel 3* , Kypr - Larnaka
2017 podzim: Kypr / LARNAKA - zájezd nejen pro seniory (7N, let z Prahy, PoloP, výlet) - Navštivte třetí největší ostrov Středozemního moře - Kypr v rámci dotovaných zájezdů nejen pro seniory. Ostrov, kde se z mořské pěny zrodila bohyně krásy a lásky Afrodita. Kypr je zajímavý hlavně svou rozmanitostí. Kombinuje krásnou horskou přírodu s dlouhými písčitými plážemi a tyrkysovým mořem. Nesmíme ovšem zapomenout ani na bohaté kulturní dědictví ostrova. Díky své poloze prošli ostrovem Řekové, Římani, Egypťané a další. Každý z těchto národů zde zanechal něco ze své bohaté kultury. Navštivte antický Kourion nebo mozaikový komplex v Pafosu. Nechte se unést pohořím Troodos, zeleným srdcem Kypru. Vydejte se na průzkum Nikósie – posledního rozděleného města v Evropě a do okupované severní části ostrova.

KYPR (letovisko LARNAKA) PRO SENIORY - podzim 2017

 • CENA ZA OSOBU / POBYT OBSAHUJE:
 • zpáteční letenka Praha - Larnaka - Praha včetně všech tax a letištních poplatků
 • příletový a odletový transfer v destinaci (letiště – hotel – letiště)
 • 7 nocí v hotelu dle Vaší volby s POLOPENZÍ formou švédských stolů (snídaně a večeře)
 • 1x výlet
 • • služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu

 • Cena zájezdu neobsahuje:
 • • Fakultativní výlety a služby
 • • Cestovní pojištění - pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu

Dotace na tyto zájezdy poskytuje kyperská vláda v mimosezóních měsících a nejsou určeny pouze pro seniory, ale na Kypr může s dotací vycestovat opravdu každý! Sezóna na Kypru začíná v květnu, kdy teploty šplhají až k 30°C a končí v říjnu. Jarní a podzimní měsíce jsou právě díky teplotám okolo 23°C ideální pro cestování po ostrově a pro Vaši dovolenou.

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

 • Hotel E-hotel - moderní hotel v lokalitě Perivolia v Larnace. Od pláže je vzdálený cca 200 metrů. V blízkosti hotelu se nachází restaurace, taverny, obchody i bary.
 • Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, bazén, spa (za poplatek), konferenční místnost, lehátka a slunečníky u bazénu, Wifi ve veřejných prostorách
 • Vybavení pokoje:pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, trezorem (za poplatek), klimatizací

 • Hotel Crown Resort Henipa 3* se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Larnaky – Dhekelia Road a je vzdálen asi 150 m od pláže, 6 km od centra Larnaky a 9 km od mezinárodního letiště. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete restaurace, taverny, obchody i bary.
 • Vybavení hotelu: hotel leží v krásné palmové zahradě a nabízí pohodlné lobby, koktejlový bar, restauraci, bar u bazénu, snack bar, vnitřní i venkovní bazén, dvě dětská brouzdaliště, fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis dětské hřiště a hernu.
 • Vybavení pokoje: všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, balkónem, klimatizací/vytápěním, telefonem, satelitní TV a rádiem.

 • Hotel Flamingo Beach je pohodlný tříhvězdičkový hotel s ideální polohou přímo na pláži a zároveň nedaleko letiště v Larnace (jen pár minut autem) V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete restaurace, taverny, obchody i bary
 • Vybavení hotelu: hlavní restaurace s barem, herna, hlídání dětí, čistírna, internet, konferenční místnost
 • Vybavení pokoje: koupelna, klimatizace/vytápění, telefon, satelitní TV, rádio, vysoušeč vlasů



Vybavení pokoje

Možnosti pokoje

Hotelové služby

Restaurace

Nejžádanější vybavení

Wellness & sport


Kypr

Kypr je ostrov ve východní části Středozemního moře a jedná se o třetí největší ostrov ve Středozemním moři po Sicílii a Sardinii. Nachází se 113 km jižně od Turecka a přibližně 120 kilometrů západně od syrského pobřeží a zaujímá plochu téměř deset tisíc metrů čtverečních. Geograficky náleží k Asii, kulturně však k Evropě. Ostrov je rozdělen na dvě části a to Kyperskou republiku a Tureckou republiku severního Kypru, která je ovšem uznávána pouze Tureckem. Kypr se dá popsat jako svérázná směsice řecké, turecké a britské kultury. Kyperská kultura patří k těm nejstarším kulturám ve Středomoří. Za návštěvu stojí učitě tato místa: hlavní město Nikósie, pohoří Trodos, křížácký hrad Kolossi, národní parky Cavo Gkreko, Potamos tou Liopetriou a poloostrov Akamas s významnou soutězskou.
Kypr má jedno z nejzdravějších klimat v Evropě. Je tu přibližně 300 slunných dnů v roce. Počasí je na Kypru stálé, teploty se pohybují v průměru okolo 22 °C a voda v moři je teplá.
Své choutky zde uspokojí i ti nejnáročnější turisti. Písek, moře a sluníčko není zdaleka jediná podívaná, kterou zde můžete vidět a zažít. Nechybí zde restaurace, bary, diskotéky, půjčovny a obchody.

Larnaca
Larnaca je největší město východní oblasti ostrova Kypr. Město se může pyšnit bohatou a zajímavou historií a na své si zde přijdou zvláště ti, kteří holdují archelologii, neboť je jedním z nejvýznamnějších neolitických nalezišť východního Středomoří. Larnaca je také kouzelným centrem turismu, k čemuž jí napomáhá potenciál písčitých pláží, průzračného moře a čarovné vegetace. V místní zátoce je zbudována kouzelná promenáda lemovaná palmami, restauracemi a hospůdkami, která představuje typickou dovolenkovou idylu.

Pořadatel zájezdu

Pořadatel zájezdu: Quality Tours s.r.o.

Podobné produkty