SEZNÁMENÍ PRO SENIORY

Zážitky, které Vám zpříjemní život

Nejsme sami, seznámení pro seniory Dejte samotě vale! Pojeďte s námi na společenský či seznamovací pobyt pro seniory a důchodce a navažte nová přátelství. Nebo vezměte svá vnoučata s sebou na dovolenou a přichystejte jim i sobě zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Nabízíme vám možnost seznámení pro seniory, našich zájezdů se účastní vaši vrstevníci, kteří mají podobné zájmy.

Jestliže nesedíte za pecí či před televizí a rádi občas vyjedete za poznáním něčeho nového, zkuste si vybrat z našich zájezdů. Mohou vám přinést příjemný bonus v podobě navázání nových přátelství. Také se dostanete do míst, kde na vás otrávená recepční nekouká skrz prsty a nedává před vámi přednost mladším hostům. Dostanete se totiž na pobyty pořádané většinou přímo pro seniory.

Nebo snad máte pejska a proto na dovolenou nejezdíte? Není důvod sedět doma, my nabízíme vybrané seniorské pobyty pro domácí mazlíčky zdarma. Dopřejte svým mazlíčkům stejné radosti jako Vám.

Pokud vás tedy omrzely osamělé chvilky mezi čtyřmi zdmi domova a chtěli byste na chvilku změnit prostředí, neváhejte a sbalte si kufry! Vstříc společenským a seznamovacím pobytům.

Možný program pobytového zájezdu pro seniory:

dovolená s vnoučaty, setkání absolventů, dámská jízda, pánská jízda, domácí mazlíčci vítáni

Možnost seznámení pro seniory a důchodce

Není nic jednoduššího než navštívit jeden z našich nabízených zájezdů s programem a zúčastnit se seznamování pro seniory. Kde jinde máte větší šanci seznámit se s vrstevníkem než na cestách s námi. Vyberte si z našich zájezdů.