Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Cestování pro seniory 55+

OHLASY KLIENTŮ

Video paní Evy Brožové, které je nejen krásnou rezencí, ale stalo se také výherním videem naší soutěže o pobyt v Mariánských lázních!DALŠÍ OHLASY OD NAŠICH KLIENTŮ:

"Luxusní dovolená!!!! Exklusivní hotel -100% čistota - je ve městě, bez zahrady , pod balkony 4 proudová silnice , ale zavřete balkon a je absolutní klid.Večer živá hudba, tanec.Hotel budete obdivovat!!!!!! Jídlo - bohaté, nic nechybí na úrovni 5hvězd i více - nevídané, výborně ochucené, kuchaři i servis výborný-zkuste a budete mile překvapeni - pitím, zákusky , ovocem atd. Moře - průsvitně čisté , teplé, pro děti i neplavce, pozvolný vstup, dostatek místa. Laguna - teplá, není tak čistá, dá se plavat, vlevo od mariny klídek a čistá voda. Doporučuji -před hotelem zastávky autobusu č 15 projet až na konec ostrova 18km, 1.14 EUR - 45 minut velice zajímavá výstavba - procházka na konečné - vlevo laguna, vpravo střed.moře. Jelení ostrov Isla del ciervo od hotelu 2.8km pěšky - jede autobus č. 15- 1.14 EUR při vedru 30st je pro nás důchodce lepší. Španělé jsou velice milý a ochotný pomoc - mapu sebou. Ten samý autobus jede v neděli každou půl hodinu na trh. Hotel má program ˇCt 24 na kanál č. 65. Pracovnicím Quatily tours a delegátce milé Olince děkuji za krásnou dovolenou!!!! Díky!!!!! Všem cestovatelům d o p o r u č u j i tento hotel!!!! "

Marie - Semily CZ - MAR MENOR, září 2019

 

"V září od 5.9.2019 do 12.9. letošního roku jsme se s manželem zúčastnili pobytového zájezdu Kalábrie 55+. Po celou dobu nám byla k dispozici průvodkyně Vaší cestovní kanceláře Quality tours , pí.Irena Kalivodová. Chtěli bychom jí tímto vyjádřit veliké poděkování za práci, kterou odvedla. Byla nám k dispozici nad rámec svých pracovních povinností, vždy velmi ochotná, usměvavá a hodně nám pověděla i o místních zvyklostech. Vzhledem k tomu,že nastaly problémy s kufry našich dvou spolucestujících, musela vše vyřešit, ale i další překážka ji čekala v podobě onemocnění jedné z cestujících. Ta nakonec byla hospitalizována s těžkým zápalem plic, věnovala se jí v nemocnici,byla u ní do nočních hodin, zprostředkovala přílet dcery nemocné paní!!! Úžasná!!! S manželem jsme procestovali mnoho destinací v rámci poznávacích zájezdů i pobytových, mohli jsme porovnávat. Irenka patří opravdu k jedničce. Děkujeme za ní a Vám za danou průvodkyni. Doufáme, že až příští rok opět pojedeme již nyní s Vaší cestovní kanceláři v rámci 55+ , že se setkáme opět tak s příjemnými průvodci."

S pozdravem Nataša a Jiří Krčálovi - Kalábrie, září 2019

 

"Dobrý den, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za naše-vaše klienty, kteří se vrátili z pobytu z Almerie - htl.Sabinal - p.Havierník. Tento klient s námi jezdí každý rok již více jak 10let a vybrat pro něho zájezd není zcela jednoduché. Je poměrně náročným klientem - který se však každý rok vrací. Letos po návratu se přišel podělit s nadšením a radostí. Chválil jak hotel a personál tak organizaci celého zájezdu ale především by chtěl poděkovat i delegátce, která byla jedním slovem ÚŽASNÁ! Já jen dodávám - že právě na takových lidech závisí celý úspěch zájezdu a proto bych chtěla moc poděkovat za její práci ač vím, že to není práce zcela jednoduchá. Ještě jednou moc děkujeme i za klienty a budu se těšit na další spolupráci."

Eva Vlčková - Lupino tour s.r.o. - Costa de Almería, srpen 2019

 

"Dovolte, abychom se představili - jmenuji se Vojtěch Jonát a můj kamarád Vojtěch Licek. Oba dva jsme maséři - já pracuji již mnoho let ve spol. Imperial K. Vary, a.s. A můj kamarád ve Fr. Lázních, hotel Hubert. Já mnoho cestuji, projel jsem mnoho zemí s mnoha cest. kancelářemi. A náhodou jsme u Chebu zahlédli nabídku - VAŠI - cest. kanc. QUALITY TOURS, nikdy jsem o této cest. kanc. Neslyšel, ale říkal jsem si zkusíme to. Naše očekávání plus vše ostatní - SUPER! Již při příletu do Murcie, byla na místě deleg. Olinka - krásná a příjemná žena. Také prvně jsem zažil, že v autobuse, který nás vezl do hotelu - 35 - 45 min. - byly pro všchny připraveny vychlazené minerální vody! - to jsem ještě nezažil. Při příjezdu do hotelu Delfines - jsme byli ihned ubytováni - HOTEL SUPER - luxus - nemám slov. Hodně jsem zažil, ale toto předčilo vše. Díky VÁM. Dále jídlo - super, u snídaní šampus, k obědu i k večeři víno plus minerální voda. Švédské stoly plus zař. Kuchyně, prostě BOMBA. Vlídný a úsměvný personál, každý večer hudba u baru. Destinace - MAR MENOR, úžasná. Byl jsem ve Španělsku 8x, ale toto bylo nej.. Vše na blízku - market spar. Plus velký supermarket. La Manga nádhera - nemam slov - všem doporučuji. Hotel DELFINES je luxusní po úplné rekonstrukci - nádherné. Také po skončení našeho pobytu jela s námi delegátka Olinka na letiště a byla s námi až do odbavení náš všech. Co říci - jen chválu, moc Vám děkuji i za mého kamaráda. Přeji Vám vše dobré v osobním i pracovním životě. Jste SUPER. Název Vaší cestovní kanceláře QUALITY TOURS - je na místě. Děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Vámi. Rozdal jsem již mnoho informací svým přátelům a spolupravníkům. Moc děkujeme"

Pan Vojtěch Jonát - MAR MENOR, červen 2019

 

"Mohu doporučit pro milovníky historie a památek UNESCO Irán - Persii. Nepříliš cizinci navštěvovaná velká země s příjemnými a vstřícnými lidmi. Velice bezpečná. Program zájezdu byl připraven průvodkyní s vyčerpávajícími informacemi. Svoji práci vykonávala s láskou k velké spokojenosti všech účastníků . Tímto bych za svoji osobu a věřím i všech účastníků chtěla poděkovat paní Mgr. Lucii Leikepové. Ubytování bylo v nejlepších hotelích, stravování, doprava v nejlepší kvalitě. Byli jsme spokojeni i se službami nad rámec programu. K tomuto mému hodnocení by se určitě připojili všichni účastníci zájezdu, který se uskutečnil 6.4. -21.4.2019."

Paní Jana z Prahy - ÍRÁN, duben 2019

 

"Dovolená v Kalábrii super. Hotel VOI Pizzo Calabro resort je nádherný. Ubytování, strava i koupání snad bez chybné. Měly jsme přes cestovní kancelář Quality Tours zaplacené i výlety, které byly taky moc fajn."

Š. Vopálková - Kalábrie, září 2018

 

"V letošním roce jsem využila nabídky pobytu pro seniory v Andalusii, Costa Tropical 29.09.-06.10.2016. Byla jsem velice spokojená: nadherné místo, krásný hotel, výborna strava, možnosti výletů. Na celodenním výletě do Granady nás provázela delegátka paní Lucia Centešová. Výlet měla velmi dobře zorganizovaný. Byla ohleduplná ke všem účastníkům během dne, její výklad v průběhu prohlídky byl zajímavý i dostatečně podrobný, její slovenština velmi milá. Místní španělský průvodce byl sympatický a vstřícný potřebám seniorů. Byla jsem v Alhambře již potřetí, dojmy vždy úžasné, tentokrát jěště lepší, hladkým průběhem celé prohlídky díky profesionalitě naší paní průvodkyně paní Centešové. Těším se na příští dovolenou s Quality Tours."

Mgr. Danuše Černá - Costa Tropical, září/říjen 2016

 

"Ve dnech 3.10. - 13.10.2016 jsme se s kamarádkou zúčastnily dovolené ve Španělsku - Mar Menor del La Manga, organizované vaší cestovní kanceláří. Dovolená byla úžasná, proto bych chtěla moc poděkovat vašim příjemným,milým a ochotným delegátkám p. Janě Novické za organizaci a paní Svatce Klusové za průvodcovské služby na výletech a hlavně za její obsáhlý výklad a znalosti o La Manze i o Španělsku, kterými nám tyto výlety zpestřila. Ubytování v hotelu Las Gaviotas , nás také mile překvapilo, krásný , čistý hotel s milým a ochotným personálem a vynikající stravou. No a navíc nám vyšlo nádherné počasí , svítilo sluníčko, moře bylo teplé i když někdy trochu víc rozbouřené, prostě krásná dovolená. Ještě jednou děkuji za organizaci takovýchto pobytů a přeji vaší cestovní kanceláři hodně spokojených klientů."

M. Kostihová - Mar Menor, říjen 2016

 

"Jako účastník zájezdu na Sardinii v letovisku San Teodoro v týdnu 17.-24.9.2016 chci poděkovat naší skvělé průvodkyni paní Ivaně Kroulíkové za bezchybné průvodcovské služby, se spoustou užitečných informací z historie i současných reálií Sardinie a Itálie všeobecně. Vzhledem k charakteru zájezdu jako seniorského oceňuji zejména její starostlivost, a pomoc starším účastníkům při řešení jejich dotazů a specifických potřeb. Rovněž jsem byl spokojený s ubytováním v hotelu Le Rose, s výborným stravováním a všemi službami. Proto moje poděkování patří i CK Quality Tours, jejíž služby jsem již několikrát k mé plné spokojenosti využil"

 Pavel Binovec - Sardinie, září 2016

 

"Zúčastnila jsem se pobytu s CK S úsměvem ke zdraví v Andalusii, Playa de la Ballena, od 21.9. do 28.9.2016. Pořadatelem byla Vaše CK. Chci ocenit přístup a nasazení delegátky Michaely, která se snažila vždy maximálně vyjít vstříc. A že to neměla lehké při počtu cca 140 lidí (ve 3 autobusech!!!), z nichž každý měl nějaké přání a požadavky. Mně zajistila na poslední chvíli cestu mikrobusem z letiště do Brna, což mi velmi usnadnilo a zrychlilo návrat z dovolené (nebyla jsem bohužel o této možnosti informována předem). Veškeré výlety, které jsme s ní absolvovali, byly z její strany pečlivě připraveny a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o Španělsku. Ještě jednou děkuji za krásný pobyt."

 Hana F. - Costa de la Luz, září 2016