PLZEŇ PRO SENIORY

Plzeň je známá po celém světě. Poznejte ji i vy.

Plzeň Město Plzeň nabízí seniorům spoustu kulturních a zájmových programů pro seniory a důchodce a nemusí jít jen o klasické prohlídky památek, muzeí a dalších zajímavostí. V nabídce máme připraveny i několikadenní výlety s programem a tematické vycházky s programem a průvodcem.

V naší nabídce „Plzeň pro seniory“ najdete různé druhy cest za kulturou. Plzeň totiž není jen hlavní město českého pivovarnictví, ale i historické sídlo s renesančními stavbami, originální fontánou na hlavním náměstí nebo církevními stavbami plzeňské diecéze. Ne náhodou se Plzeň v roce 2015 oficiálně stane Evropským městem kultury.

Proč vyjet do Plzně právě s námi?

Dáváme seniorům možnost návštěvy různých představení či festivalů, na něž by se jinak těžko dostávali, zařídíme klidný pobyt nebo cestu domů. Senioři si s námi tedy nemusí složitě sjednávat vlastní cestu nebo ubytování, které by jim možná ani nevyhovovalo. Kulturní program pro Plzeň je velmi rozmanitý, stačí si jen vybrat takový, který vám nejvíce vyhovuje, aniž by vás příliš omezovala cena. Snažíme se, aby byla dostupná co největšímu okruhu zákazníků. Na našich zájezdech se podíváte na církevní stavby, historické správní stavby a další zajímavá místa, která Vám představí průvodce.

Plzeň pro seniory se představuje

Možný kulturní program zájezdu pro seniory do Plzně:

koncerty, divadla, výstavy, festivaly, individuální návštěvy kulturních akcí, tematické vycházky, akce s odborným výkladem, využíváme zavedeného systému slev pro seniory.