Praha pro seniory

Praha žije kulturou. Buďte u toho.

Praha Praha nabízí nejen seniorům spoustu kulturních programů pro seniory a důchodce a nemusí jít jen o klasické prohlídky památek, muzeí a dalších zajímavostí. Co takhle se vydat na tajuplnou cestu po stopách alchymistů, slavných umělců a dalších osobností, které hostila Praha za vlády císaře Rudolfa II.?

V naší nabídce „Praha pro seniory“ najdete různé druhy cest za kulturou, vedle zmíněných cest za legendami a mýty staré Prahy také například tematické zájezdy za památkami určitého druhu (církevní stavby včetně návštěvy Lorety a Pražského jezulátka, historické správní stavby jako třeba budova senátu, poslanecké sněmovny atd.)

Proč je s námi Praha pro seniory tak lákavá

Dopřáváme seniorům návštěvy různých představení či festivalů, kvůli nimž by se mimopražský jednotlivec těžko dostával večer domů. Kulturní program pro Prahu je velmi bohatý, stačí si jen vybrat ten, který vám nejvíce sedí, aniž by vás příliš omezovala cena. Snažíme se ji přizpůsobit možnostem co největšího okruhu zákazníků.

Možný kulturní program zájezdu pro seniory do Prahy:

koncerty, divadla, výstavy, festivaly, individuální návštěvy kulturních akcí, tematické vycházky, akce s odborným výkladem, využíváme zavedeného systému slev pro seniory.