Za příběhem piva (2 noci, PoloP, prohlídka muzea a pivovaru)

Za příběhem piva (2 noci, PoloP, prohlídka muzea a pivovaru)

Hotel Victoria ***, Plzeň
Za příběhem piva (2 noci, PoloP, prohlídka muzea a pivovaru) - Dejte si s námi tu pravou Plzeň. Dozvíte se o poutavé historii i současné výrobě. Pivovar Plzeňský Prazdroj byl založen již v roce 1842, historie výroby plzeňského piva však sahá ještě mnohem hlouběji. Přijeďte si poslechnout, jak to vlastně bylo a ochutnejte.

POBYT ZA PŘÍBĚHEM PIVA

 • CENA ZA POBYT / OSOBU OBSAHUJE:
 • 2x ubytování v hotelu Victoria***
 • 2x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře hlavní chod s přílohou)
 • 1x návštěva Plzeňského Prazdroje (komentovaná prohlídka)
 • 1x návštěva Pivovarského muzea (vstup+audioprůvodce)

Výhody:

 • • možnost pojištění pro případ zrušení pobytu za 140 Kč
 • • možnost zvýhodněné vlakové jízdenky ČD: odkudkoli do Plzně a zpět za 330 Kč
Jednolůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj
Období polopenze polopenze
02.01.18 - 15.12.18 2 750 2 290

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

 • Hotel Victoria Plzeň je renovovaný měšťanský dům z počátku dvacátého století. Hotel je ideální svou polohou v Borské ulici, pouze 10 minut pěšky od historického centra Plzně. Hotel má 58 moderně a stylově zařízených pokojů, polovina pokojů je nekuřáckých. Vybavení pokojů zahrnuje kompletní sociální zařízení (vířivá vana nebo sprcha), LCD televizor, rádio, ledničku, telefon s přímou volbou, trezor, vysoušeč vlasů, připojení k internetu wifi zdarma. 10 pokojů má balkon.
 • Hotel nabízí služby stylové restaurace, hosté mohou využít také bar. V letních měsících je k dispozici příjemné posezení v klidné zahradě. Mezi další služby hotelu patří fitness, biosauna a finská sauna, masáže, billiard, šipky, wi-fi zone a hlídané parkoviště. Pro hotelové hosty jsou fitness, billiard a šipky zdarma. V objektu je samozřejmě výtah.
 • Hotel je oblíben především pro zdařilé spojení kvalitních služeb a stylové interiérové architektury. Právě tyto přednosti vytvářejí atmosféru pohodlí, klidu a soukromí všem klientům, kteří se sem rádi vrací.Vybavení pokoje

pokojů celkem
58
telefon
rádio
TV
lednice
vana
sprcha
WC
fén
trezor

Možnosti pokoje

kuřácký pokoj
třetí lůžko v pokoji: přistýlka

Hotelové služby

recepce
výtah
parkoviště - hlídané

Restaurace

snídaně buffet
restaurace
bar

Nejžádanější vybavení

WiFi
nekuřácký pokoj

Wellness & sport

sauna
fitness centrum
masáže
kulečník

Plzeň

 • Královské město Plzeň bylo založeno v roce 1295 Václavem II. na soutoku čtyř řek – Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže. Výhodná poloha na křižovatce významných obchodních cest umožňovala městu rychlý ekonomický rozvoj. Vysoká kulturní i společenská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Mezi cenné stavební památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, františkánský klášter či židovská synagoga. V období industrializace v 19. století byly v Plzni založeny známé průmyslové giganty – strojírenský komplex Škoda a světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj. Založením Západočeské univerzity a biskupství získala Plzeň další kulturní a duchovní rozměr.

 • Dnes je Plzeň dynamickou a moderní metropolí západních Čech. Je sídlem mnoha významných firem a průmyslových podniků, univerzity a lékařské fakulty. Najdete tu rozsáhlou síť hotelů a restaurací, nechybí ani bohaté kulturní a sportovní vyžití a rozvinutá turistická infrastruktura. Své výjimečné kvality Plzeň potvrdila ziskem titulu Evropské hlavní město kultury pro rok 2015.

Pořadatel zájezdu