SKUPINOVÉ POBYTY S PROGRAMEM

Zažít něco nového a neobyčejného jde v každém věku.

Pobyty s programem Také vás unavuje spousta stejných všedních dnů, kdy se nepřihodí nic, co by vám zpestřilo život? Vždyť v důchodu máte spoustu času vyjet na pobyty s výlety nebo návštěvami kulturních akcí , ale jak si je vybrat a objednat? Kdo vás dopraví tam a zpět? A kde najít něco takového v cenově přijatelné hladině? Na to vše myslíme za vás.

Využijte naší nabídky a cestujte s námi. Nabízíme velké množství pobytů s programem, které vyhoví snad každému. Lze s námi jet za akcemi spojenými se svátečním časem během adventu a vánoc, kardiaci nebo diabetici zase mohou strávit příjemnou dovolenou uzpůsobenou na míru jejich potížím. K dispozici je i pobyt zaměřený na trénink paměti.

Tak neseďte doma s televizním programem v ruce a vydejte se za mnohem hodnotnějším programem, při němž strávíte čas se stejně starými, zájmově blízkými lidmi nebo třeba s vlastními vnoučaty. Okořeňte si život aktivitami, které pro vás pečlivě naplánujeme a připravíme!

Možný program pobytového zájezdu s programem pro seniory:

Trénink paměti, pobyty pro diabetiky, pobyty pro kardiaky, pobyty s kulturním programem, pobyty zaměřené na turistiku pro seniory.

Kam za pobyty pro seniory s programem?