PRAHA PRO SENIORY - pobyt v centru Prahy (3-4 noci, bez stravy, 1 trénink paměti)

PRAHA PRO SENIORY - pobyt v centru Prahy (3-4 noci, bez stravy, 1 trénink paměti)

Apartmán Seňorina , Praha
PRAHA PRO SENIORY - pobyt v centru Prahy (3-4 noci, bez stravy, 1 trénink paměti) - Apartmán Seňorina - kuchyň (zdroj: http://centrum-senorina.cz) Nabízíme krátkodobé pobyty pro seniory v centru Prahy

Díky skvělé lokalitě Apartmánu Seňorina v pražské části Praha 1, Na Poříčí, máte veškeré důležité pražské památky v pěší dostupnosti. Byt je vhodný pro skupiny 4 až 6 lidí. Má plně vybavenou kuchyň, veškeré ložní prádlo a ručníky. V bytě je privátní sociální zařízení. Libovolná délka pobytu. Pobyty 5 dnů či kratší jsou možné ve dnech Pondělí až pátek.

V ceně je středeční trénink mozku. Každou středu odpoledne (14-16 hodin) můžete přijít s vnučkou, dcerou, tatínkem, sousedkou, ale i sami, na zábavný trénink mozku, vždy individuálně přizpůsobený věku a schopnostem účastníků, s kávou a koláčem pro každého. Účast není povinná, zájemcům doporučujeme rezervaci předem.

POBYT PRO SENIORY V CENTRU PRAHY

  • CENA ZA OSOBU / POBYT ZAHRNUJE:
  • 3x nebo 4x ubytování v Apartmánu Seňorina na Praze 1 (bez stravy)
  • 1x mozkový trénink (volitelné)

  • Cena platí při pobytu min. 4 osob. Kapacita apartmánu umožňuje pohodlné ubytování až 6 osob.
  • Cena platí pro pobyty ve dnech pondělí - pátek.
  • Pořadatelem zájezdu je cestovní kancelář OK-TOURS,a.s.

Být seniorem je u nás výhodou:

  • • Možnost cestovního pojištění za zvýhodněnou cenu (úraz, osobní věci, odpovědnost za škodu, zrušení cesty)

Možnost využít zvýhodněných cen pro seniory na jízdu ČD:

  • • Poukázky na přepravu platné pro účastníky pobytů Cestování pro seniory (včetně doprovázející osoby bez omezení věku)
  • • Jednotná cena zpáteční jízdenky odkudkoli do Prahy a zpět.

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

Díky skvělé lokalitě Apartmánu Seňorina v pražské části Praha 1, Na Poříčí, máte veškeré důležité pražské památky v pěší dostupnosti. Byt je vhodný pro skupiny 4 až 6 lidí. Má plně vybavenou kuchyň, veškeré ložní prádlo a ručníky. V bytě je privátní sociální zařízení.Vybavení pokoje

lednice
kuchyň
vybavení na přípravu kávy a čaje
sprcha
WC

Možnosti pokoje

Hotelové služby

výtah

Restaurace

Nejžádanější vybavení

Wellness & sport


Praha

Psaná historie Prahy začíná v 9. stol., doklady osídlení však sahají mnohem dále. Již ve středověku patřila Praha k nejkrásnějším městům Evropy a během staletí si vysloužila mnoho přívlastků – kamenná, zlatá, stověžatá, matka měst, hlava království... Největší rozkvět asi zažívala v době Karla IV. a Rudolfa II. Postupně zde vznikaly důležité instituce, umělecko-historické památky, architektonické skvosty takového významu, že roku 1992 bylo historické centrum (866 ha) zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Život v Praze jejím obyvatelům i návštěvníkům zpříjemňuje i poměrně rozsáhlé množství zeleně – parky, zahrady, dokonce i lesy a chráněná území. Na své si zde přijdou milovníci divadla, hudby všech žánrů, sportu, návštěvníci galerií, gurmáni ... Pohodlí a odpočinek turisté najdou v mnoha ubytovacích zařízeních a restauracích různorodých typů a kategorií.

Pořadatel zájezdu

Podobné produkty