2016 Primorsko / Bulharsko - zájezd pro seniory (7 / 10 / 11 / 14 nocí, plna penze, let z Prahy)

2016 Primorsko / Bulharsko - zájezd pro seniory (7 / 10 / 11 / 14 nocí, plna penze, let z Prahy)

Hotel Zeravi A. C. 4*, Belvedere A. C. 3* , Primorsko
2016 Primorsko / Bulharsko - zájezd pro seniory (7 / 10 / 11 / 14 nocí, plna penze, let z Prahy) - Bulharsko - Primorsko Primorsko se stalo českou oázou na bulharském pobřeží. Jedině zde najdete většinu nápisů a jídelníčků v restauracích v češtině. Primorsko je navíc rájem nejen pro milovníky relaxace na plážích, ale i pro ty z Vás, kteří chtějí dovolenou prožít aktivněji. V recepci hotelu Belvedere si můžete zapůjčit různé hry, horská kola či sportovní potřeby.
O Váš ničím nerušený pobyt se zde bude starat řada našich zkušených průvodců a delegátů.

BULHARSKO PRO SENIORY / letovisko Primorsko - léto 2016

  • CENA ZA OSOBU / POBYT OBSAHUJE:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • příletový a odletový transfer v destinaci (letiště – hotel – letiště)
  • 7, 10, 11 nebo 14 nocí ve 3* nebo 4* hotelu s plnou penzí či polopenzí (dle hotelu)
  • • služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
  • • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  • Cena zájezdu neobsahuje:
  • • Fakultativní výlety a služby
  • • Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.
  • • Cestovní pojištění

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

Žeravi Alexandria Club 4* svou architekturou v podobě rozmáchlých ptačích křídel odkazuje na svůj název – Jeravi totiž bulharsky znamená jeřábi. Nabízí vše, co od správného hotelu očekáváte – kvalitní ubytování, pestrou stravu, služby na úrovni, skvělou cenu a samozřejmě také české animační programy pro děti i dospělé.
Vybavení hotelu: Klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, restaurace s terasou, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, multifunkční sportovní hřiště (fotbal, volejbal), animační programy pro děti a dospělé v češtině, konferenční sál. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).
Vybavení pokoje: Klimatizované (klimatizace zdarma) a komfortní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT (i české programy), telefonem, Wi-Fi(zdarma), trezorem (zdarma), chladničkou a varnou konvicí,
Hotel Belvedere Alexandria Club 3* příjemný a klienty opakovaně vyhledávaný hotel s neopakovatelnou atmosférou a vynikající polohou jen pár metrů od písečné pláže. Hotelová zahrada s velkým bazénem, příjemným barem a prostorem pro řadu animačních aktivit, vedených profesionálními českými animátory, Dětský klub a Centrum animačních programů v těsném sousedství – to jsou jen některá z lákadel, která na Vás v hotelu Belvedere čekají. Pro děti navíc dětský all inclusive..
Vybavení hotelu: Hotel Belvedere nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí a televizním koutem s českými programy, výtah, klimatizovanou restauraci, bar u bazénu (otevírací doba od 08:00 do 24:00 h), velký venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, společenskou místnost, venkovní dětský koutek (pískoviště, houpačka, skluzavka), animační programy pro děti a dospělé. Součástí areálu je tenisový kurt s umělým povrchem Sportflex od firmy Mondo, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Tento kurt je přístupný zejména hotelovým hostům, ale mohou zde hrát i další zákazníci.
Vybavení pokoje: Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT (i české programy), telefonem s přímou volbou a chladničkou.Vybavení pokoje

Vybavení pokoje
telefon
TV
lednice
vana

Možnosti pokoje

Hotelové služby

výtah

Restaurace

Gastronomické služby
restaurace
bar

Nejžádanější vybavení

WiFi

Wellness & sport

Wellness & sport
bazén venkovní

Bulharsko

Pořadatel zájezdu

Pořadatel zájezdu: Alexandria spol. s r.o.

Podobné produkty