Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Cestování pro seniory 55+

Hotel Kaiser Bridge ***

Poloha

Hotel Kaiser Bridge se nachází 1,5 km od malebné rybářské vesnice Benitses v oblasti zvané Kaiserův most. Díky přístavu se vesnice Benitses stala kosmopolitní lokalitou, aniž by ztratila svůj malebný charakter a tradiční atmosféru. Každé ráno se nábřeží naplní malými místními rybářskými čluny a rybáři připravují stánky, aby prodali své čerstvé ryby. Procházka po úzkých dlážděných ulicích odhaluje krásné tradiční obchody a taverny, stejně jako několik malých supermarketů a lékárny. Benitses má také cestovní kancelář, která vám pomůže zařídit výlety lodí z přístavu na nedaleké ostrovy Paxos a Antipaxos. Hotel se nachází 20 metrů (přes silnici) od křišťálově čistého Jónského moře a má vlastní malou oblázkovo-písčitou pláž. Přístup do vody je po schůdcích. Pro milovníky pěší turistiky poloha hotelu umožňuje krásné vycházky přes olivové háje pěšinami, které vás zavedou až k paláci Achilleon v obci Gastouri nebo do vesnice Benitses k pramenům a římským ruinám. Přímo před hotelem se nachází autobusová zastávka s hodinovými spoji do města Korfu a Benitses. Město Korfu a letiště je od hotelu vzdáleno přibližně 9 km.

Vybavení hotelu

Hotel Kaiser Bridge je hotel rodinného typu se 47 pokoji, které nabízejí výhled na moře, na hory nebo do zahrady a jsou umístěny v několika budovách. Svou polohou je ideální pro páry a není doporučován pro milovníky nočního života. Snídaně se podává na hotelové terase. Ve večerních hodinách se v restauraci podávají lahůdky místní kuchyně.Původní hotelová restaurace zvaná „Alekos Taverna“ byla jednou z prvních restaurací na Korfu. Brzy se proslavila svými kvalitními tradičními pokrmy, jako jsou Pastitsado a Sofrito, díky čemuž si restaurace oblíbila návštěvníky i místní obyvatele, kteří chtěli ochutnat lahodnou řeckou kuchyni a speciality Corfiot. Hotel také disponuje 24 hodinovou recepcí a Wi-Fi připojením zdarma.Na soukromé hotelové pláži (přístup přes silnici) jsou slunečníky a lehátka pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje jsou převážně dvoulůžkové a nacházejí se v několika budovách, podle typu výhledu. Například cenově dostupnější pokoje s vyhlídkou do hor jsou umístěny v zadní budově hotelu, kde je obvykle větší klid. Pokoje mají většinou balkon nebo terasu s výhledem na hory a do zahrady, pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Pokoje jsou jednoduše a účelně zařízené, všechny mají vlastní koupelnu a WC. Každý klimatizovaný pokoj má trezor, LED TV a mini lednici.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Hotel se nachází 20 metrů (přes silnici) od křišťálově čistého Jónského moře a má vlastní malou oblázkovo-písčitou pláž. Přístup do vody je po schůdcích.