Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Cestování pro seniory 55+

Hotel Faliraki Bay **

Poloha

HOTEL FALIRAKI BAY byl postaven v poklidné části přímořského letoviska Faliraki, cca 15 km od hlavního města ostrova Rhodos - Rhodos. Rodinný hotel leží u hlavní silnice blízko všech atrakcí, obchodů, taveren a barů. Do centra městečka dojdete přiblížně za 10 minut pohodlnou chůzí. Okolí hotelu je plné zeleně a exotických rostlin, setkáte se tu hojně s fíkovníky, olivovníky, limetkami apod. Překrásná pláž s blankytně modým mořem se nachází pouhých 150 m od hotelu. Pro milovníky vodních atrakcí doporučujeme navštívit jeden z největších aquaparků Aquaworld Faliraki, který je vzdálený přibližně 1 km. Autobusová zastávka nabízející spojení s hlavním městem Rhodos se nachází v těšné blízkosti hotelu. Mezinárodní letiště Diagoras Airport je vzdálené cca 17 km.

Vybavení hotelu

Příjemný rodinný hotel, vhodný pro méně náročné klienty, jejichž hlavním kriteriem výběru dovolené je pláž blízko hotelu. Hotel disponuje 60 pokoji, vstupní halou s výtahem, restaurací s venkovní terasou, lobby barem a společenskou místností. Nižší patra jsou dostupná po schodech. Hotelová restaurace nabízí speciality lokální kuchyně. Hosté mohou relaxovat u bazénu. Wi-Fi připojení je k dispozici ve veřejných prostorách hotelu. 24 hodinová recepce.

Vybavení pokoje

Hotel Faliraki Bay poskytuje pokoje vybavené vlastní koupelnou (WC, sprcha). Všechny účelně zařízené pokoje mají satelitní TV a telefon, velikost dvoulůžkových pokojů je cca 16m2. Klimatizace, lednice a trezor za poplatek, na základě aktuální dostupnosti. Většina pokojů je s balkonem nebo terasou.

Stravování

Polopenze.

Pláž

Překrásná pláž s blankytně modrým mořem se nachází pouhých 150 m od hotelu.