Silvestrovské pobyty pro seniory – pro ty, co nechtějí být na konci roku sami

Přelom roku nemusí nutně znamenat jen konec, ale může to být i začátek něčeho nového – nových přátelství, nových zážitků. Vyměňte letošní sezení u televize s mísou chlebíčků za silvestr, který bude plný příjemných zážitků – ať už z kategorie sportovních, kulturních nebo společenských.

S námi můžete na silvestra příjemně spojit sportovní vyžití se společenským programem i relaxačními procedurami, jež do vás vlijí nové síly. Záleží jen na vás, kterému ze zájezdů dáte přednost, vždy se od nás ale dočkáte dalších výhod a slev, které vám silvestrovský pobyt pro seniory ještě více zpříjemní.

Proč s námi vyrazit na silvestrovský pobyt pro seniory?

Snažíme se, abyste si námi organizované zájezdy a pobyty maximálně užili, a nic vás během nich nestresovalo. Důležitá je pro nás samozřejmě i finanční stránka, proto vám u velké části pobytů nabízíme možnost zvýhodněného cestování vlaky Českých drah, jednolůžkový pokoj bez příplatku nebo sjednání cestovního pojištění za zvýhodněnou cenu.

Do některých hotelů můžete zdarma vzít i svého domácího mazlíčka, jinde vám uděláme radost menším silvestrovským dárkem, či příjemnými relaxačními procedurami v rámci pobytového balíčku. Během všech silvestrovských pobytů pro seniory je pro vás na silvestrovský večer připravený i speciální program s rautem, nebo slavnostní večeří. Všechny pobyty jsou maximálně přizpůsobeny potřebám a přáním seniorů, všechny prožijete ve společnosti vrstevníků s velmi podobnými zájmy.

Silvestr na horách – pobyt pro aktivní seniory

Patříte k těm, kteří si bez běžek nebo sjezdových lyží neumí představit zimu? Prožijte s námi silvestr pro seniory na horách. V horských lázních Karlova Studánka můžete při běžkařské túře plnými doušky nasávat nejčistší vzduch v Evropě. Během silvestrovského večera pro vás potom máme ples s živou hudbou, slavnostní raut, půlnoční přípitek i ohňostroj.

V Beskydech se potom nabízí výlety na běžkách a odpolední relaxace a načerpání nových sil díky léčebným procedurám. O silvestrovské noci pro vás máme připravenou slavnostní večeři a sem si s sebou můžete zdarma vzít i svého psího společníka.

Silvestr pro seniory v lázních

Vykročte do nového roku zdravější a plní sil díky silvestrovskému pobytu pro seniory v některém z českých lázeňských měst. Příjemně jsme pro vás zkombinovali kulturní vyžití s odpočinkem během procedur a nabídka míst, kam vyrazit je opravdu široká.

V Luhačovicích bude hrát cimbálovka a během silvestrovského večera bude připravený raut, ohňostroj i novoroční koncert. V Bechyni můžete po dlouhých procházkách městem zaslouženě relaxovat a na silvestra si užít společnost ostatních během slavnostní večeře. I v lázních Libverda vás čeká bohatý doprovodný program, taneční večer i novoroční oběd.

Silvestrovský pobyt v Mariánských Lázních kombinuje sportovní vyžití s kulturním a k dispozici vám bude třeba i sauna. V Poděbradech si užijete několik koncertů i pobyt v solné jeskyni a v Teplicích nad Bečvou masáže, zábaly i novoroční vycházku městem se závěrečným punčem.

Podrobnosti o jednotlivých silvestrovských zájezdech hledejte vždy v detailu pobytu.