Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Cestování pro seniory 55+

Mar Menor pro seniory 55+ - Hotel Roc Doblemar

Španělsko / Mar Menor
Popis

Aktualita - počasí v Murcii
18.10.2019 Vážení klienti, rádi bychom se Vám vyjádřili k situaci z minulého týdne ohledně špatného počasí. Celý případ bedlivě sledujeme a máme aktuální informace z místa pobytu i celého regionu. V současné chvíli je již vše v pořádku a naši klienti si užívají teplého moře. Všechny naše hotely jsou plně v provozu a bez následků a i veškeré fakultativní výlety se budou tento týden normálně realizovat. Něvěříte nám? :) Můžete se podívat na video našich klientek, které bylo natočeno včera večer v destinaci. Klikněte zde:
https://www.facebook.com/ckqualitytours/

Ubytování

Hotel Roc Doblemar ****

Doprava

Strava

plná penze

Akce

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ HOTEL PŘÍMO NA PLÁŽI MAR MENOR S PLNOU PENZÍ vč. vody a vína !!

Cena za osobu od
Doprava Termín Nocí Strava Aktuální sleva Cena od Dítě
Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Murcia – Praha včetně všech poplatků (*let 7/10 a 10/10 bude operován z Valencie)
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 nebo 10 nocí pro 1 os. ve dvoulůžkovém pokoji
- Plná penze formou švédských stolů včetně 0,35l vody a 0,2l vína k obědu a večeři
- 1 x výlet autobusem
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobyt. taxu dle vyhlášky místních úřadů

Popis zájezdu

Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+. Rádi bychom Vám představili zajímavou novinku v dotovaných zájezdech pro seniory 55+ na Mar Menor! Hotel ROC DOBLEMAR 4* je po rekonstrukci a leží přímo na pláži Mar Menor!

Vydejte se poznat španělské „Mrtvé moře" do regionu Murcia, kde leží jedna z největších pobřežních lagun v Evropě - Mar Menor (Malé moře). Klidná, mělká, teplá (teplota vody je cca o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna Mar Menor je od Středozemního moře oddělena pouze úzkým pruhem pevniny, který se nazývá „La Manga“.

Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Díky mělkosti moře je zde stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře to pravé i pro neplavce, jelikož voda díky slanosti nadnáší.

Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za léčivým bahnem, které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd.

Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou důvodem, proč je tato oblast oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory! Pojeďte s námi na nový dotovaný zájezd na Mar Menor v rámci programu Španělsko pro seniory 55+.


Další informace o Murcii a léčivém bahně naleznete na http://www.murciaturistica.es/cz/ a http://www.murcia.cz/

Mapa

Cena obsahuje

- Zpáteční letenka Praha – Murcia – Praha včetně všech poplatků (*let 7/10 a 10/10 bude operován z Valencie)
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 nebo 10 nocí pro 1 os. ve dvoulůžkovém pokoji
- Plná penze formou švédských stolů včetně 0,35l vody a 0,2l vína k obědu a večeři
- 1 x výlet autobusem
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena neobsahuje

- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobyt. taxu dle vyhlášky místních úřadů

VideoPočasí a teploty

Mar Menor se nachází na jihu Španělska a odpovídají tomu i teploty. Ze zkušeností víme, že již v květnu zde teploty vzduchu dosahují i přes 30 stupňů a dá se již koupat v laguně Mar Menor a to samé v říjnu, kdy se můžete vykoupat ve vyhřátém Středozemním moři. V teplotní tabulce je uvedena průměrná teplota Středozemního moře. Mar Menor je cca o 3-5 stupňů teplejší.

Předběžný letový řád

QS2000 06:20 PRAHA - MURCIA 09:30
QS2001 10:15 MURCIA - PRAHA 13:05

Pro termíny 30.09.-07.10.2019 a 30.09.-10.10.2019 platí níže uvedený letový řád:
QS2000 04:35 PRAHA - MURCIA 07:45
QS1055 22:05 VALENCIE - PRAHA 00:45

Lety jsou operovány s leteckou společností SMARTWINGS. Změna letového řádu vyhrazena.

Hotel Roc Doblemar ****

Poloha

Tento nově zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u laguny Mar Menor, v jedné z nejužších částí La Mangy. Od hotelu je dobré spojení linkovým autobusem k tzv. Jelenímu ostrovu, kde naleznete ložiska léčivého bahna. V okolí se nacházejí restaurace, bary a také supermarket. a také autobusová zastávka.

Doba transferu z letiště Murcia do hotelu cca 1 hod.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, Wi-Fi na recepci, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky k zapůjčení oproti vratné kauci, zahrada, výtah, klimatizace, bezbariérový přístup, směnárna, prádelna (za poplatek), parkování (za poplatek).

Vybavení pokoje

pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, trezorem (za poplatek), klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na moře.

Stravování

PLNÁ PENZE formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína podávané k obědu a večeři. Možnost dokoupení All inclusive pouze na místě, cca 10€/osoba na den

Pláž

Hotel se nachází PŘÍMO NA PLÁŽI MAR MENOR, pláž Středozemního moře je vzdálena cca 150 m. Lehátka a slunečníky na pláži Mar Menor za poplatek.

Polodenní výlet Cartagena – Římské divadlo
Popis
Procházka po hlavních ulicích historického centra, kde uvidíme řadu krásných secesních vil z počátku 20.století. Poté navštívíme římské divadlo a dozvíme se více o antické historii města a dalších památkách z této doby. Na závěr si prohlédneme ponorku Isaaca Perala, která je umístěna v Muzeu námořnictva. Na zpáteční cestě Vás čeká vyhlídková projížďka přes hornickou oblast, přírodní park Calblanque a luxusní resort La Manga Club.

Cena: 1 080 Kč / 40 EUR
Cena obsahuje: autobusová doprava, průvodce/ delegát, vstup do muzea Římského divadla.

Pozn.: Výlet se uskuteční při min. počtu 20-25 osob.
Polodenní výlet Cesta kolem pěti ostrovů Mar Menor
Popis
Okružní plavba lagunou, jejíž mělká a velmi slaná voda Vás bude během plavání mírně nadnášet. Uvidíme nejznámější zátoky jako „Tureckou zátoku“ nebo zátoku nazývanou „Borovice“. Krásný výhled budeme mít i na všech pět ostrovů laguny (Barón, Perdiguera, Redondela, Ciervo a Sujeto), o jejichž zajímavé historii se dozvíme z výkladu průvodce.

Cena: 700 Kč / 25 Eur


Cena obsahuje:lodní dopravu, průvodce/delegát
Výlet se uskuteční při min. počtu 20-25 osob.
Polodenní výlet Murcia – Svatyně Fuensanta
Popis
Nejprve zastavíme u svatyně patronky města – Santuario de la Fuensanta, která se nachází v horách 6 km od Murcie. Poté pojedeme do města, kde si prohlédneme katedrálu a projdeme se historickým centrem – ulice Trapería, náměstí Santo Domingo a Romea. Dále navštívíme klášter svaté Kláry, který v sobě spojuje maurskou a křesťanskou historii města. Z doby arabské ještě uvidíme horu Monteagudo, kde se nachází pozůstatky rozsáhlého středověkého hradního komplexu, v současnosti korunovanou monumentální sochou Ježíše Krista.

Cena: 1 040 Kč / 37 EUR
Cena obsahuje: autobusová doprava, průvodce/ delegát, vstupy do památek

Pozn.: Výlet se uskuteční při min. počtu 20-25 osob.
3 x výlet do bahenních lázní
Popis
3x výlet do bahenních lázní San Pedro

Cena: 1 400 Kč / 50 EUR + sleva 10% na výlet Cartagena nebo Murcia
Bahenní lázně v San Pedro del Pinatar
Popis
Největším lákadlem oblasti Mar Menor je léčivé bahno, za kterým se do tohoto unikátního místa sjíždějí turisté z celé Evropy. Na základě odborných studií se prokázalo, že ložiska nejkvalitnějšího léčivého bahna se nacházejí v bahenních lázních městečka San Pedro del Pinatar.

Během tohoto výletu zavítáme na místo, kde se nachází to vůbec nejkvalitnější léčivé bahno v celé oblasti. Po cestě autobusem, která trvá v závislosti na dopravě 45 až 60 minut, zahájíme návštěvu San Pedro del Pinatar v místních přírodních lázních. Delegátka nám vysvětlí, jak a proč se bahno používá, a poté budeme mít volný čas, abychom mohli bahno vyzkoušet doslova na vlastní kůži. Po nanesení léčivého bahna nám bude k dispozici místní promenáda, na které můžeme trávit čas potřebný k zaschnutí bahna.

Cena: 560 Kč / 20 EUR
Cena obsahuje: autobusovou dopravu, doprovod česky/slovensky hovořícího delegáta

Pozn.: Výlet se uskuteční při min. počtu 20-25 osob.
Pěší turistika – Monte de las Cenizas
<
>
Popis
Autobusem vyjedeme přes pětihvězdičkový resort La Manga Club k výchozímu bodu. Následuje pěší výlet po regionálním přírodním parku Calblanque po značené trase. Nejedná se o náročný pochod, celkem je to tam i zpět cca 6 km s převýšením do 200 m, převážně pak z kopce. Po cestě na vrcholek Monte de las Cenizas, uvidíme nejen veřejně přístupnou pevnost ze 30.let 20.století, ale také nejrůznější druhy stromů a rostlin. Z vrcholu je krásný výhled na Středozemní moře a okolí – La Manga, Cabo de Palos, Cartagena, okolní laguny a vesničky. Po návratu k autobusu, budeme pokračovat k zálivu u vesničky Portmán, která byla svědkem jedné z největších ekologických katastrof Evropy 20.století. V Portmánu se nachází krásný záliv s černou pláží, kde se vykoupeme. Túra končí v tomto zálivu u další malé vojenské pevnosti La Chapa. Autobusem dále dokončíme tuto vyhlídkovou trasu přes Portmán a důlní oblast La Unión, zastavíme se u některého z důlních jezer, které vznikly v aktivním těžebním období. Po cestě si povíme o historii dolů a vojenství v oblasti cartagenského pobřeží. S sebou doporučujeme pevnou obuv a plavky!

Cena: 620 Kč / 22 Eur


Cena obsahuje: autobusová doprava, průvodce/delegát
Výlet se uskuteční při min. počtu 20-25 osob.

Ohlasy našich klientů

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ Z POBYTU NA MAR MENORU:

"Dobrý den, Letos jsem byla již potřetí s vaší CK na Mar Menor v hotelu Los Delfines a stejně jako loni i předloni neměl pobyt chybu. Jednalo se o zájezd pro seniory v termínu od 2. do 9.9. t.r. Delegátka Olga se nám plně věnovala, ubytování po loňské rekonstrukci bylo perfektní, stejně jako strava. Setkala jsem se tam s klienty, kteří tam stejně jako já byli již
opakovaně, což hovoří samo za sebe. Měla jsem štěstí, že mi pobyt nezkazily následné záplavy, ale počasí se poručit nedá a tak jen doufám, že zklamání postižených turistů neovlivní dobrou pověst a hodnocení vaší CK. Za mě máte 5 hvězdiček a volba pro příští rok je opět jasná. Přeji vám hodně spokojených turistů."
N. Babická - MAR MENOR, září 2019

"Dobrý den, včera jsem se vrátila se sestřenicí z dovolené z Mar Menor, hotelu Delfín. Byly jsme spokojené jak s ubytovámím tak i jídlem, bylo pestré a výborné. Naše delegátka Olinka byla velice příjemná a vždy milá, když jsme chtěly něco vědět. Příští rok s Vámi rádi pojedeme znovu. "
Květa Nováková a Růžena Doležalová - MAR MENOR, září 2019

"Luxusní dovolená!!!!

Exklusivní hotel -100% čistota - je ve městě, bez zahrady , pod balkony 4 proudová silnice , ale zavřete balkon a je absolutní klid.Večer živá hudba, tanec.Hotel budete obdivovat!!!!!! Jídlo - bohaté, nic nechybí na úrovni 5hvězd i více - nevídané, výborně ochucené, kuchaři i servis výborný-zkuste a budete mile překvapeni - pitím, zákusky , ovocem atd.
Moře - průsvitně čisté , teplé, pro děti i neplavce, pozvolný vstup, dostatek místa. Laguna - teplá, není tak čistá, dá se plavat, vlevo od mariny klídek a čistá voda. Doporučuji -před hotelem zastávky autobusu č 15 projet až na konec ostrova 18km, 1.14 EUR - 45 minut velice zajímavá výstavba - procházka na konečné - vlevo laguna, vpravo střed.moře. Jelení ostrov Isla del ciervo od hotelu 2.8km pěšky - jede autobus č. 15- 1.14 EUR při vedru 30st je pro nás důchodce lepší. Španělé jsou velice milý a ochotný pomoc - mapu sebou. Ten samý autobus jede v neděli každou půl hodinu na trh. Hotel má program ˇCt 24 na kanál č. 65. Pracovnicím Quatily tours a delegátce milé Olince děkuji za krásnou dovolenou!!!!
Díky!!!!! Všem cestovatelům d o p o r u č u j i tento hotel!!!! "

Marie - Semily CZ - MAR MENOR, září 2019

"Dovolte, abychom se představili - jmenuji se Vojtěch Jonát a můj kamarád Vojtěch Licek. Oba dva jsme maséři - já pracuji již mnoho let ve spol. Imperial K. Vary, a.s. A můj kamarád ve Fr. Lázních, hotel Hubert. Já mnoho cestuji, projel jsem mnoho zemí s mnoha cest. kancelářemi. A náhodou jsme u Chebu zahlédli nabídku - VAŠI - cest. kanc. QUALITY TOURS, nikdy jsem o této cest. kanc. Neslyšel, ale říkal jsem si zkusíme to. Naše očekávání plus vše ostatní - SUPER! Již při příletu do Murcie, byla na místě deleg. Olinka - krásná a příjemná žena.
Také prvně jsem zažil, že v autobuse, který nás vezl do hotelu - 35 - 45 min. - byly pro všchny připraveny vychlazené minerální vody! - to jsem ještě nezažil. Při příjezdu do hotelu Delfines - jsme byli ihned ubytováni - HOTEL SUPER - luxus - nemám slov. Hodně jsem zažil, ale toto předčilo vše. Díky VÁM. Dále jídlo - super, u snídaní šampus, k obědu i k večeři víno plus minerální voda. Švédské stoly plus zař. Kuchyně, prostě BOMBA. Vlídný a úsměvný personál, každý večer hudba u baru. Destinace - MAR MENOR, úžasná. Byl jsem ve Španělsku 8x, ale toto bylo nej.. Vše na blízku - market spar. Plus velký supermarket. La Manga nádhera - nemam slov - všem doporučuji. Hotel DELFINES je luxusní po úplné rekonstrukci - nádherné. Také po skončení našeho pobytu jela s námi delegátka Olinka na letiště a byla s námi až do odbavení náš všech. Co říci - jen chválu, moc Vám děkuji i za mého kamaráda. Přeji Vám vše dobré v osobním i pracovním životě.
Jste SUPER. Název Vaší cestovní kanceláře QUALITY TOURS - je na místě. Děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Vámi. Rozdal jsem již mnoho informací svým přátelům a spolupravníkům. Moc děkujeme"
Pan Vojtěch Jonát - MAR MENOR, červen 2019

"Dobrý den, chtěl bych tímto projevit uznání a ohodnotit kvalitní týden na jihu Španělska. Jako narozeninový dárek jsem dostal týdenní zájezd do La Manga del Mar Menor v době od 10.-17.06.2019. Letecká přeprava proběhla jak tam, tak zpátky v akceptovatelném modu. Jen jistá převaha mladých rodin s rozdováděnými dětmi via. Fischer Tour trošku znepříjemňovali let. Ale 3 hodiny letu se to dá vydržet. ( na hotelu už však panoval naprostý klid, což bylo vesměs kvitováno. Na letišti na nás čekaly 2 delegátky, pani Melicharová a Remešová, vše bylo přehledné a zorganizované pro transport do hotelu Los Delfines. Hotel příjemný, zrekonstruovaný se službami na slušné úrovni. Jako naprosto špičkové bylo to, že měli předvolený kanál - náš ČT 24, tak mohl být každý naprosto v obraze o dění u nás. Obě delegátky byly opravdu profesionálně vybavené co do doporučení nabídek výletů navíc s velmi dobrou znalostí teritoria a její historie.
Strava na hotelu byla chutná s dostatečným výběrem pro všechny. Dá se říci, že vzhledem k osazenstvu mohly být porce redukovány, aby lidé na konci pobytu nemuseli presentovat kolik kdo přibral. Ale to je každého osobní záležitost. Co bylo velmi dobré, byl zorganizovaný výlet do Cartageny, ale hlavně že delegátky zajistily profesionální průvodkyni, která opravdu až do detailů byla schopna nám vše presentovat. Jinak počasí bylo úměrné, asi chladněji než bylo u nás. Jen byl opravdu silný vítr po celou dobu pobytu, který měl na svědomí rozbouřené Středozemní moře. Tedy plavání bylo zhoršené. Celkově pobyt je možno hodnotit jako velmi příjemný, péče delegátek byla přímo příkladná a plně profesionální."
S pozdravem Jiří BANCÍŘ - červen 2019

"Dobrý den, uskutečnili jsme dovolenou prostřednictvím Vaší CK. Bylo to nádherné místo, perfektní volba hotelu Las Gaviotas, dobré služby průvodkyně paní Míša ... , krásné zážitky, nádherné počasí, krásně čisté moře. Děkujeme za to, že poskytujete Vaše služby CK, že nabízíte tento krásný zájezd. Vyšlo prostě vše na jedničku! Moře je zde z jedné strany "Mrtvé" - doporučuji boty do vody - množství mušliček, teplá voda. Z druhé strany "Středozemní" - blankytně modrá průzračná teplá voda, dlouhá pláž - v červnu jen s několika lidmi. Sezona zde začíná až 21.6., do té doby jen výjimečně chvilku otevřeno pár obchůdků. U hotelu Las Gaviotas cca. 50 m smíšená prodejna s potravinami. Hotel Las Gaviotas - úžasné různorodé snídaně, obědy, večeře. K obědu i k večeři byla láhev vína dle výběru červeného, bílého, růžového a lahev pitné vody (když došla, přinesli jinou). Byli jsme 2 dospělé osoby a vnuk 7 let. Opravdu výborná kuchyně, hezké stolování, ochota personálu. To jen pár info. pro Vás, kdyby se někteří zájemci nemohli rozhodnout. Fakt úžasné, chceme se vrátit za rok - doufáme, že prostřednictvím Vaší CK, pokud je ve Vašich možnostech, prosím o informace - last minute - first minute (červen, červenec). Moc děkujeme."
Paní Šmatová, Sušice - červen 2018

"Ve dnech 25.5. až 4.6. jsme se zůčastnili Vámi pořádaného pobytového zájezdu na Mar Menor. Bydleli jsme v hotelu Las Gaviotas. Myslím, že by Vás mohlo potěšit, naše ujištění, že jsme byli se vším na tomhle zájezdu spokojeni. Ubytování, stravování a zejména péče, s jakou se nám věnovala paní delegátka Michaela Guthová, bylo perfektní a bezchybné! Děkujeme!"
Josef F. a Jana H, - červen 2018

"Po dvaceti letech mne přemluvili jet opět k moři (jsem na hory)a prvně jsem letěl. Velmi mne potěšil perfektní let,krásná krajina,koupání a španělská pohoda.Ale nejvíce mne překvapila Vaše delegátka paní Guthová.Starala se o nás,jako děti.Všechna přání,dotazy,rady,bylo pro ni samozřejmostí.Tímto ji prosím vyřid´te poděkování za profesionalitu v práci."
Manželé Cinkovi - červen 2018

"Děkujeme Vám za perfektní zorganizování naší dovolené 55+ v době 2.-9.10.2017.Počasí bylo ideální,pláže poloprázdné, výběr ze dvou moří (obě měla příjemné teploty),jídlo moc dobré a o zábavu postaráno."
Zdeňka a Vladimír - září 2017

"V pátek 29. 9. 2017 jsme se vrátili z 10 denní krásné dovolené z Mar Menoru s Vaší CK Quality Tours, na kterou budeme mít ty nejkrásnější vzpomínky. Byli jsme ubytováni v nově zrekonstruovaném hotelu Roc Doblemar, kde jsme byli velice spokojeni. Je to krásný, čistý hotel s milým a ochotným personálem a vynikající stravou. Díky za hezkou dovolenou!"
Manželé Drechselovi - září 2017

"Vrátili se mi klienti, kteří cestovali s Ck Quality tours a byli v hotelu Las Gaviatos – p. Petříček s partnerkou (jsou dost po světě zcestovalí) a přišli dnes moc vychválit dovolenou, byli nadšeni jak z ubytování, tak stravy, moře, delegátky …. Takže velká pochvala."
Iva Lepková, CK Osvěta - Mar Menor, červen 2017

"Včera jsme se vrátili z prosluněné dovolené a chtěli bychom vám poděkovat za veškeré organizační záležitosti. Byli jsme ubytovaní v hotelu Los Delfines a ubytování, strava i obsluha číšníků bezchybná. Vaše delegátky byly milé, příjemné a o vše potřebné se postaraly. Ještě jednou vám moc děkujeme, přejeme vám hodně úspěchu ve vaši práci i osobním životě."
Magda a Jiří Vašíčkovi - Mar Menor, září 2016

"Svozy na letiště proběhly v pořádku, pán byl velice ochotný a po návratu na všechny počkal, čekaly jsme dlouho na zavazadla. Pobyt byl úžasný, moc jsme si to užili. Měli jsme krásné počasí a snědli jsme a vypili tolik vína, ryb a ovoce jako už dlouho ne. Delegátky se o nás vzorně staraly a moc jim děkujeme. Vůbec se mi nechtělo už domů."
Ivana Švarcová - Mar Menor, červen 2016

"Dobrý den, pozdě, ale přeci jen Vám chci jménem celé naší třináctičlenné skupiny poděkovat za krásnou dovolenou v Mar Menor. Byl jsme nadmíru spokojeni se vším, včetně delegátky a průvodkyně Qualitytours. Jen k upřesnění - WiFi bylo zadarmo a bez problémů, slunečníky a křesílka na pláž byly v omezeném množství k dispozici rovněž zdarma. Ale projevila se malost Čecháčků - přes několikerá upozornění si mnozí z jídelny odnášeli různá jídla včetně ovoce. Na druhou stranu bylo zase plýtvání ze strany hotelu - k obědu i k večeři byla na stole vždy sedmička vína a litr a půl balené vody, ať u stolu byli dva nebo čtyři. U málokterého stolu se ale vše vypilo.Těšíme se jiný zajímavý zájezd v příštím roce."
Skupina klientů z Moravy - Mar Menor, červen 2016

"Účastnila jsem se s vámi pořádaného zájezdu ve dnech 25.5. - 1.6.2015 na Mar Menor, hotel Neptuno. Tento zájezd neměl chybu, perfektní ubytování, poloha přímo u moře, dobré jídlo, dobrá obsluha, která se hostům věnovala, prostě malý hotýlek se vším, co k rekreaci potřebujeme. Pořádejte více takových zájezdů. Děkuji. "
Paní Kubecová, Tábor - Mar Menor, květen/červen 2015

"Chtěla bych vám předat poděkování od našich klientek - pí Urbanové + Horáčkové, které byly 25.5.-1.6. na Man Menor. Obrovskou chválu mám předat na delegátky!!! Dokonce se klientky domluvily ještě s dalšími známými na další dovolenou,pokud budou zdravé, a opět Mar Menor, i třeba jinou lokalitu. Možná v září pojedou i sousede.... - všem teď doporučuji."
Ing. Jessie Hronešová, Praha - Mar Menor, květen 2015

"V květnu od 19.5. do 26.5. letošního roku jsme se s manželem přes nejmenovanou cestovní kancelář zúčastnili pobytového zájezdu Mar Menor 55+. Po celou dobu nám byla k dispozici průvodkyně Vaší cestovní kanceláře Lenka Korecká. Chtěli bychom jím tímto vyjádřit veliké poděkování za práci, kterou odvedla. Byla nám k dispozici nad rámec svých pracovních povinností, vždy velmi ochotná, usměvavá a hodně nám pověděla i o místních zvyklostech. Vzhledem k tomu, že jsme již s manželem procestovali mnoho destinací v rámci poznávacích zájezdů i pobytových, mohli jsme porovnávat. Lenka patří opravdu k jedničce. Děkujeme za ní a Vám za danou průvodkyni. Doufáme, že až příští rok opět pojedeme již nyní s Vaší cestovní kanceláři v rámci 55+ , že se setkáme opět tak s příjemnými průvodci."
Ing. Ludmila Jurášová, Zlín - Mar Menor, květen 2014

"Zúčastnili jsme se poprvé a jsme nadšeni ze zájezdu 55+ senior Mar Menor Španělsko děkujeme jak cestovní kanceláři za organizaci tak našim báječným delegátkám, které o nás pečovali, poradili, pomohli prostě byli báječné Sona a Kateřina.Hotel krásný na klidném místě,personál milý ochotný,jídlo vynikající a dostatek v kteroukoliv hodinu jeho podávání. K malému i středozemnímu moři jistě dojdou i méně pohybliví lidé, léčivé bahno vám ochotně Španělé ukáží a i "vyhrabou" a když se úplně nevyvede počasí tak v Mar Menoru je vždy kam jít... bohužel jsme ani vše nestihli projít, tak se sem ještě určitě podíváme.Pršelo nám jeden den, ale v ten jsme zrovna měli fakultativní výlet věnovaný ck, byl báječný Sonička nás provezla nejen La Mangou, ale velkou částí Mar Menoru a vypověděla vznik a historii,to samé Kateřina v druhém autobusu, jak říkali ostatní.Jinak se nám počasí vyvedlo bylo báječných 23-28 na slunci."
Maželé Kinclovi - Mar Menor, květen 2013