2017 Thajsko - okruh jižním Thajskem pro seniory (15 dní / 13 nocí, snídaně, let z Prahy)

2017 Thajsko - okruh jižním Thajskem pro seniory (15 dní / 13 nocí, snídaně, let z Prahy)

Výběr 3* hotelů , Thajsko
2017 Thajsko - okruh jižním Thajskem pro seniory (15 dní / 13 nocí, snídaně, let z Prahy) - Začněte rok 2017 příjemně v teple a odpočiňte si na jedněch z nejkrásnějších plážích světa v kombinaci s poznáním tak krásně odlišné asijské kultury. Poleťte s námi v zimě do Thajska a vraťte se zrelaxovaní, plní zážitků a slunce.

THAJSKO PRO SENIORY / Ostrov Lanta - zima 2017

 • CENA ZA OSOBU / POBYT OBSAHUJE:
 • leteckou dopravu: lety Praha – Bangkok, Phuket – Praha (s přestupy v Dubaji) a místní přelet Bangkok – Krabi.
 • transfery dle programu
 • 13 nocí se snídaní v 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • výlet do zátoky Railay Beach a Phranang Beach
 • výlet na ostrov Phi Phi a zátoky Maya Bay
 • • služby česky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
 • • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Poznámka: minimální počet účastníků: 15. Změna hotelu a programu vyhrazena. Pořádající CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
Upozorňujeme, že doba platnosti pasu musí přesahovat dobu pobytu minimálně o 6 měsíců!

Organizátor: Delfín travel s.r.o.

Program zájezdu:1. den: odlet PRAHA – BANGKOK
Sraz 2 hodiny před časem odletu na letišti Václava Havla Praha (místo a přesný čas bude upřesněn v pokynech k zájezdu). Odlet letadlem společnosti Emirates Airline do hlavního města Thajska – Bangkoku.

2. den: BANGKOK
Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu a ubytování. Následně procházka po okolí. Uvidíte park Sanam Lunang, okolí současného Královského paláce, řeku Chao Praya s výhledem na bývalý Královský palác Wat Arun a především navštívíte jeden z nejstarších Bangkokských chrámů, chrám ležícího Buddhy Wat Pho. Po prohlídce následuje osobní volno.

3. den: BANGKOK
Snídaně. Celodenní prohlídka Bangkoku. Projdete Královskou cestou k chrámovému komplexu Wat Saket nacházejícího se přímo v centru Bangkoku společně se Zlatou horou (Golden Mountain) na jejímž vrcholku je překrásný výhled na uspěchané Bangkokské město. Nabídneme Vám pohled na „opravdový“ Bangkok bez příkras. S námi zažijete klasické thajské cestování místními dopravními prostředky jako je loďka po zdejších kanálech, nadzemní dráha nebo metro, které nás zavezou do moderních a nejluxusnějších čtvrtí Bangkoku Siam a Silom i k Bangkokskému vlakovému nádraží Hua Lamphong. Poté navštívíme chrám Zlatého Buddhy, Wat Traimit, s 3 m vysokou a 5,5 t těžkou sochou Buddhy z ryzího zlata. Na závěr navštívíte Čínskou čtvrt, kde Vám budou oči přecházet z množství rozmanitého zboží, které se na místních tržnicích prodává. Po zbytek dne následuje osobní volno, které je možné využít k individuální návštěvě Královského paláce. Večer doporučujeme individuální procházku po tzv. „ulici baťůžkářů“ Khao San Road, kde naleznete spoustu barů, restaurací a masážních salónů.

4. den: BANGKOK – KRABI
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do provincie Krabi, transfer do hotelu a ubytování s následným volnem na koupání, relax… Provincie Krabi je jedno z nejznámějších a nejfotografovanější oblastí v Thajsku pro překrásné vápencové skály, které se nalézají jak na pevnině, tak v moři. Turistická oblast Ao-Nang je výborným výchozím místem pro lodní výlety k mnoha krásným zátokám a ostrůvkům, kde naleznete pláže s jemným korálovým pískem. Možnost šnorchlování.

5. den: KRABI – RAILAY BEACH a PHRANANG BEACH
Po snídani se vydáte na celodenní výlet lodí do zátoky Railay Beach – jednoho z nejkrásnějších míst této oblasti s významnými krasovými útvary vystupujícími z modravě zelenavých vod. Volný čas můžete využít ke koupání a šnorchlování nebo k projížďce na kajaku kolem krasových ostrůvků. Odpoledne se přesunete procházkou do vedlejší zátoky Phranang beach, kde budete moci obdivovat neuvěřitelné vápencové útvary a strávit zbytek dne na pláži.

6. den: KRABI – ostrov PODA
Snídaně. Pobyt u moře nebo možnost celodenního fakultativního výletu na ostrov Koh Poda s nádhernou pláží a projížďkou kolem nedalekých ostrůvků Chicken Island. Kolem ostrovů je mnoho korálových útesů s nádhernou podmořskou faunou, ideální místo pro šnorchlování nebo potápění. V ceně výletu je i typický thajský oběd.

7. den: KRABI – PŘÍRODNÍ BAZÉN EMERALD a TYGŘÍ JESKYNĚ
Snídaně. Pobyt u moře nebo celodenní fakultativní výlet do okolí – hodinu jízdy od Ao Nang leží tropický deštný prales a nížina Kao Prak Národního parku Bang. Zde se vydáte na krásnou procházku thajskou džunglí až k přírodnímu bazénu Emerald, kde si můžete zaplavat v tyrkysové minerální vodě nebo prozkoumat okolí velice hezké a specifické přírody. Dále se vydáte k regionu s významným chrámem Wat Tham Sua (Tiger Cave Temple). Jedná se o jeden z nejvýznamnějších klášterů v jižním Thajsku, kde se lze setkat s mnichy a vidět jejich typický způsob života v přírodě. Pokud se na to budete cítit, můžete se vydat nahoru po 1237 schodech a dostat se až na vrchol tohoto duchovního místa. Za odměnu Vás ohromí dechberoucí panoramatický výhled do širého okolí.

8. den: KRABI – ostrov LANTA
Snídaně. Ráno transfer minibusem do blízkého přístavu, odkud vás čeká plavba klimatizovanou lodí na krásný a romantický ostrov Koh Lanta. Plavba trvá asi 2 hodiny, po příjezdu transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne volno, koupání, relaxace na pláži.

9. den: ostrov LANTA
Snídaně. Volný den vhodný k poznávání ostrova, koupání, relaxace na pláži. Večer možnost fakultativní návštěvy hlavního města Saladan, kde budete mít možnost ochutnat mořské plody v některé z typických restaurací vystavěných na kůlech, zajít si na masáž nebo se projít po tržnici.

10. den: ostrov PHI PHI a zátoka MAYA BAY
Snídaně. Celodenní výlet lodí na jeden ze sedmi nejkrásnějších ostrovů světa Koh Phi Phi. Ráno odjezd lodí z přístavu Saladan na Lantě. Plavba trvá cca 1 hodinu. Poté prohlídka hlavního města Phi Phi Don a fakultativní výstup na nejkrásnější vyhlídku ostrova. Odpoledne plavba k ostrovu Phi Phi Lee, jenž je známý zátokou Maya Bay, kde se natáčel slavný holywoodský film Pláž. Poté možnost šnorchlování v zátoce Losama Bay. Při cestě zpět uvidíte zátoku Vikingů.

11. den: ostrov LANTA
Snídaně. Odpočinkový den na pláži, relaxace. Dopoledne možnost výletu do jižní části ostrova, kde zažijete projížďku na slonech pravým tropickým deštným pralesem.

12. den: ostrov LANTA – 4 ostrovy
Snídaně. Možnost celodenního fakultativního výletu rychlolodí na 4 nádherné ostrovy – Koh Kradan, Koh Chauek, Koh Hai, Koh Muk. Během výletu navštívíte mořskou jeskyni a několikrát se zastavíte na šnorchlování a koupání. V ceně výletu je i typický thajský oběd.

13. den: ostrov LANTA
Snídaně. Poslední den na ostrově Lanta, který každý tráví dle své chuti…

14. den: ostrov LANTA – ostrov PHUKET
Snídaně. Přejezd minivany podél pobřeží na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Ubytování s následným volnem na koupání a relax.

15. den: ostrov PHUKET
Snídaně. Volný čas na koupání, relax, poznání, sport… Ostrov Phuket se nalézá 900 km jižně od Bangkoku. Je největší a zároveň nejdražší z thajských ostrovů, který je vyhledáván turisty z celého světa. Poslední volný den můžete využít k odpočinku na pláži, vodním sportům nebo k posledním nákupům. Jsou zde tržnice s různým zbožím za dobré ceny a nespočet masážních salónů. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odbavení.

16. den: odlet PHUKET – PRAHA
Přílet do Prahy.

 • Cena zájezdu neobsahuje:
 • • Fakultativní výlety a vstupy
 • • Cestovní pojištění
 • • spropitné, jiné vedlejší výdaje
 • • MHD v Bangkoku (cca 200 BHT)

ORIENTAČNÍ CENY FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ A VSTUPŮ:

 • Přírodní bazén Emerald + Tiger Cave: 550 bahtů + 200 bahtů vstupné do areálu Emerald pool.
 • Výlet na ostrov Koh Poda: 500 bahtů vč. oběda + 400 bahtů vstupné do Národního parku souostroví Koh Poda.
 • Výlet „4 ostrovy“: 1800 bahtů* vč. oběda.
 • Výlet na slonech: 700 bahtů.
 • Bangkok vstupy: Wat Saket 20 THB, Wat Pho 100 THB, Wat Trimit 40 THB, Královský palác 500 THB (individuální prohlídka), místní doprava 200 THB.
 • Vstupné na ostrov Lanta 10 THB, vstup na ostov PHI PHI 20 THB.
*Orientační kurz: 1 baht = cca 0,75 CZK

Vyberte termín pobytu od - do:

Zakladní popis

Nakara Long Beach Resort se nachází na ostrově Koh Lanta přímo u nejznámější písčité pláže Long Beach a nedaleko hlavního města a přístavu Saladan. Vzdálenost hotelu od mezinárodního letiště v Krabi je cca 2 hodiny. Resort nabízí ubytování ve standardních či nadstandardních bungalovech umístěných v překrásném přírodním prostředí pod kokosovými palmami. Vstup na písčitou pláž je přímo z resortu. Bungalovy jsou postaveny z přírodních materiálů tak, aby ideálně zapadly do krásného prostředí okolní zeleně a navodily pohodovou atmosféru pro vaší dovolenou. Při usínání vás bude doprovázet šumění moře.
Aonang Silver Orchid Resort se nachází v provincii Krabi v krásném přírodních prostředí místní zeleně a při úpatí vápencových skal. Je oázou klidu oproti rušnému centru letoviska Ao Nang, kam můžete vyrazit za noční zábavou a místní gastronomií. Na pláž Ao Nang Beach je to 15 minut chůze, nebo můžete využít hotelovou kyvadlovou dopravu na pláž zdarma.
Best Western Phuket Ocean Resort se nachází na ostrově Phuket 200 m od nádherné pláže Karon, obklopen tropickou vegatací. Je ideální místem pro strávení pohodového pobytu. Můžete zde využít hned 3 venkovní bazény a restauraci s vynikající místní kuchyní a překrásným výhledem na Andamanské moře. Resort se nachází 8 km od proslulého letoviska Patong, jenž proslul svým bujarým nočním životem. Mezinárodní letiště na Phuketu je vzdáleno 45 km.Vybavení pokoje

Možnosti pokoje

Hotelové služby

Restaurace

Nejžádanější vybavení

Wellness & sport


Thajsko

Pořadatel zájezdu

Pořadatel zájezdu: Delfin travel s.r.o.

Podobné produkty