Vánoční pobyty pro seniory – užijte si svátky ve společnosti vrstevníků

Na Vánoce by nikdo neměl být sám – vánoční pohodu, která voní po skořici a chutná po sladkém cukroví, byste si měli užívat ve společnosti svých blízkých, nebo ve skupině vrstevníků. Vydejte se s námi na Vánoce do českých hor, vyrazte nasát předvánoční atmosféru do hlavního města, nebo si užijte Vánoce v českých lázních – s nadílkou v podobě velmi příjemných lázeňských procedur.

I na Vánoce s výhodami

Být seniorem je u nás výhodou – a platí i pro vánoční seniorské pobyty. Můžete využít zvýhodněného jízdného Českých drah, za jednolůžkový pokoj vám nebudeme účtovat speciální příplatek, zdarma od nás budete mít v rámci některých zájezdů speciální program (například procházku Prahou s průvodcem), v některých hotelech vám zdarma ubytují vašeho domácího mazlíčka.

Na horách jsme pro vás v rámci seniorských pobytů připravili slevy na zapůjčení lyžařského vybavení a v lázních se můžete těšit na balíček léčebných procedur. Další „dárky“ v podobě slev a příjemných bonusů zdarma hledejte u konkrétních zájezdů.

Proč vyrazit na vánoční pobyt právě s námi?

Naše vánoční zájezdy jsou vytvářené vždy s přihlédnutím k potřebám a přáním seniorů. Jezdíme do hotelů, kde nebudete mít problém s pohybem, kde se o vás postará příjemný personál a kde se budete cítit příjemně.

Program našich zájezdů je připravený tak, aby vás bavil, zaujal, abyste se cítili příjemně, nic vás nerozptylovalo. Většina účastníků jsou lidé v seniorském věku – budete tak ve skupině vrstevníků s podobnými zájmy.

Jaká je nabídka seniorských pobytů v období Vánoc?

Naše nabídka seniorských pobytů v období Vánoc je opravdu široká – záleží na tom, čemu dáváte přednost. Můžete s námi vyrazit do adventní Prahy a užít si neopakovatelnou atmosféru vánočních trhů, nakoupit vánoční dárky, navštívit výstavy a divadla a užít si komentovanou procházku s průvodcem.

Vánoce na horách

Můžete s námi vyrazit do českých hor – do Krkonoš a Beskyd. Tady si užijete předvánoční čas, ale klidně i celé vánoční svátky bez shonu a bez stresu, navíc v příjemné společnosti dalších hostů. Každý den vás čeká káva a zákusek zdarma, lyžařské vybavení vám zapůjčíme za zvýhodněnou cenu. Pokud s námi strávíte i celé vánoční svátky, pak na vás čeká i slavnostní štědrovečerní večeře. Do některých hotelů navíc můžete přijet i s mladším doprovodem, který ale bude platit výhodnější „seniorskou“ cenu. Nebo s sebou vezměte domácího mazlíčka – ten má pobyt dokonce zdarma.

Vánoce v lázních

V nabídce máme i několik seniorských pobytů v českých lázních. Nechte se hýčkat v Třeboni, Luhačovicích, v Mariánských Lázních nebo v lázních Libverda. Kromě příjemných lázeňských procedur vás čekají například slavnostní štědrovečerní večeře, štědrovečerní koncert, ale i taneční zábava nebo milá vánoční nadílka. V Třeboni pro vás máme připravené rybí hody, v Mariánských Lázních pak speciální voňavou aroma masáž, tři relaxační procedury od nás dostanete i při vánočním pobytu pro seniory v lázních Libverda.

V nabídce jsou ještě stále i pobyty, které pokrývají celé vánoční svátky. Tak nebuďte o Vánocích sami a prožijte je ve společnosti nových přátel v příjemném prostředí.